reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Ratunku..........
Pierwszy dzien w pracy byl masakryczny. Dostalam taki wycisk ze do domu wracalam ryjác nosem po podlodze.... Nie dosc ze bola mnie obie nogi (moje biedne kostki) to spojenie napierdziela tak, ze ledwo chodze....
Zaraz biore cos przeciwbolowego i mykam spac....
 
reklama
Dzień dobry!
Jakoś się znów obudzić nie moge....kawe pije i nicccccc........oczy mi się zamykają. Marzy mi się, żeby sie porządnie wyspać i nie musieć wstawać o 6.30. Mała ma o tej porze oczy szeroko otwarte i trza się zwlec z łóżka.
Wczoraj miałam takiego nerwa, że:szok::szok:masakra.....Mała tak dawała popalić, że już myślałam, że skocze na główke z balkonu, a potem jeszcze Karol jak wrócił ze szkoły swoje dołożył. Melisa nie pomaga....a jeszcze lada moment okres się powinien pojawić.
Udało nam się sprzedać komode którą wystawialiśmy na marktplaats już z 2 miesiące. Przyjechali młodzi holendrzy i kupili.

iskierko siły życze.

marzenka to dobrze, że się wyjaśniło z tymi pieniędzmi.

I co ja mam na obiad zrobić?????
 
hej.

madin ja mam pomidorowke K niezadowolony a ja niebede codziennie 10 dan gotowac bo kazdy by chcial co innego.Pomidorowaa jak nie tokanapke i tyle hehe...


Dzis za to ze niesterecze nad obiadem dlugo to robie galaretke z kurczaka...wywar sie juz robi,zaraz wylaczam i obieram miesko...juz nie moge doczekac sie az zjem zoctemi cebulka mmm hehe

milego dzionka
 
znow dzis nie dalam rady, ale zagladam, zeby zyczyc wam dobrej nocy, mam rowniez nadzieje, ze nasze wczasowiczki sie dobrze bawia, nie nadazam ze wszystkim, duzo czytam ostatnio i dzialam w domku, goscie etc.

buzki
 
o kurcze ale pustki...

Forum chyba umiera...chyba ze ruszy razem z zimowa pora gdzie raczej wiekszosc bedzie siedzialo w domu,bo teraz to jeszcze pogod nam dopisuje wiec wiekszosc pewnie nie siedzi w domu...a no i tez niektore osoby sie urlopuja :)

Ja wlasnie pichce obiadek,pieke szynke wieprzowa mmm...mojpolski sklep sprowadzil miesko takie jak lubie wiec mamco pichccic ;D

Od niedzieli juz serialiki sie zaczynaja i nie moge juz sie doczekac,wspolna,przepis,pierwsza milosc hehe...bede znowu maratonik miala dzien w dzien :) Najgorsze to ze mi tvn nie dziala trzeba wejsc na dach ruszyc antena ale kiedy moj dowiedzial sie ze od niedzieli seriale to cos nie spieszy mu sie na ten dach ahahaha...ale musze go ublagac jakos :) inaczej wejde sama :) co rady nie dam haha


milego dnia dla tych ktorzy jeszcze tu podczytuja :)
 
Hej hoo.a co to gdzie.Laski? potrzebuje Waszej pomocy bo nie wiem co robic.Od dwoch dni Nadka ma taki ciemne kozy w nosku z odfobina krwi,nie ma kataru ale w nocy jej ciezko oddychac(w pokoju nie jest za cieplo).strasznie sie martwie moze ktoras miala podobnie. Natomiast co do przewleklego kaszlu zniknal zupelnie od dnia;) Za dwa tyg. urlop;) pozdrawiamy Wszystkich.
 
dorisku niestety nie pomoge :( nie wiem co to.
laaaasky, nie wyrabiam sie z moim wszedobylskim, ktory wyraza swoje zyczenia wyjscia na dwor.
Umie powiedziec juz ze chce wyjsc, pokazac ze skarpetki sie wklada na stopy, na co sa spodnie i jak je trzeba wlozyc. Lubi obserwowac ptaki na niebie i wola je, zeby przylecialy do nas :D
jezdzimy tez nad morze rowerem poki cieplo. i staram sie jakos wyrabiac z domem, wiec w sumie czuje, ze wiecej robie niz kiedys. Ciekawe czy za pare miesiecy w ogole bede miala jakis czas na internet .


Co u was ?
 
Witam się.
U nas też brak czasu. Codziennie mam tyle sprzątania, że aż mi ręce czasem na wieczór opadają. Ja nie wiem. Sprzątam na bieżąco, a i tak zaraz bajzel jest. Dobrze, że Karol sam po sobie zabawki sprząta. Wczoraj byłam na mega zakupach ubraniowych dla moich dzieciaków i jestem bardzo zadowolona. Ehhh i ostatnio mamy małą wojne z sąsiadami Polakami. Nigdy jakoś szczególnie za sobą nie przepadaliśmy, raczej mieliśmy takie relacje sąsiad-sąsiad, tylko ''cześć'', ''co słychać''. Ciągnęli od nas internet i mieli nam płacić co miesiąc i wyszło tak, że już kilka miesięcy zalegają i zmieniłam hasło i już dostępu nie mają. Nie ma to jak wchodzić w spółki z ludźmi tak słownymi jak oni. Poprostu cudowni sąsiedzi, lepszych nie mogłam mieć.....wwwrrrrr:wściekła/y:

doris nie mam pojęcia co to może być. MOze ma śluzówke w nosku podrażnioną? Spróbuj wodą moską jej psikać do noska.

ayni ja też mam wrażenie, że robie więcej niż kiedykolwiek. Moja mała to też agentka niezła jest....nie raz jestem zaskoczona jak ona dużo rozumie.

MIłego dnia.
 
reklama
hej.noo w koncu cosik tam naskrobalyscie :)

a ja od dzis sama z dziecmi,K juz do pracy dzis pierwszy dzien po dlugim urlopie...ale powiem wam ze jakos takmilepiej jak juz polazl za dlugo juz mi siedzial w domu przez co nie umialam sie zanic zabarac heheh

W nd tak mi sie tygodnie pokrecily,ze zaczelam szykowac Kacpra do psz...i dobrze ze przed pojsciem spac spojrzalam na kalendarz bo w pon bym go poszla zaprowadzic haha...a to jeszcze tydzien wakacji :)

Doris tez mi sie wydaje ze moze to byc podrazniona sluzowka...ja bym zastosowala to co madin pisze + masc majerankowa jeslitakowa posiadasz

Madin najlepiej nie wchodzic w zadne interesy z sasiadami bo tak to przewaznie sie konczy...

milego dzionka,ja ide korzystac z pogody :)
 
Do góry