reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Agss dasz radę :) najważniejsze ze malutka jest pod dobrą opieką :)

Mamo
ZiM dzieki za zapro :)

Astrid uwielbiam Madagaskar , wszystkie częsci :)

próbowałam dzisiaj znowu dać Martynie troche chlebka do skosztowania... niestety znowu sie nie udało, myslalam ze wezmie do buzi jak wszystko inne, ale jak tylko dotkneła buzi, tylko sie skrzywiła i wywaliła.... ehh heheh co za aparatka....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agss trzymam za Was kciuki, będzie dobrze :tak:.

MamoZM - dziękuję za zaproszenie na fejsbuniu :laugh2:

Moja żarłoczka to wcina chleb, babkę i inne ciacha. Jest taki łakomczuch, że muszę ją stopować :baffled:.
 
agss nie przejmuj sie. moze teraz tak mowia ale moze byc tez tak ze bardzo szybko sie podciagnie i nie bedzie juz kryteriow na pobyt szpitalny. pozostaw sobie tez miejsce na taka opcje.
 
Milko, moja jak źle pociumkała, albo był za duży kawałek, to wypluwała. Gdzieś czytałam, że takie dziecko prędzej zwymiotuje, niż się zadławi. Nie wiem, czy to prawda.
 
AGSS az 4-5 tyg,o jej.Jak ja cie rozumiem ,pamietam ,ze mnie tez mowilil ze nie wiaomo czy Tymek pojdzie ze mna do domu(bylam z nim tydz. w szpitalu)No ale sie udalo.Badz dobrej mysli.Malutka bedzie coraz silniejsza.U mnie tez przez pierwsze 2 dnic ni kropelki nie bylo dopiero pozniej sie mlesio pojawilo.Postaraj sie rozluznic bo stres zle wplywla na karmienie.trzymajcie sie cieplutko_O jacie jestes juz mama a dopiero nam mowilas ze jestes w ciazy:tak:
 
Agss dokładnie , nie stresuj sie... u mnie tez na początku nic nie leciało... dopiero na drugi dzień odciagania troche sie pojawiło a na 3 juz poszłooooo wiec głowa do góry :)
 
Milka dont worry, mala sie nie zadlawi, bo zanim polknie kulke zrobiona z chleba, to wyprodukuje tyle sliny, ze wszystko sie zamieni w miekka papke ;-)

Agss Ty tez sie nie martw, na poczatku leci sama glukoza z piersi, nie mleko, ale to jest wlasnie najwazniejsze co mozna podac wczesniakowi! tam najwiecej przeciwcial jest. mleko mamy tez bardzo wazne dla wczesniaczka (chociaz Twoja kruszyna to juz prawie donoszona!! ), dlatego nie zalamuj sie i spokojnie odciagaj, a ruszy za dzien lub dwa napewno!!! glowa do gory, pamietaj ze dzidzia wyczuwa wszystkie smutki swojej mamy, takze gdy tylko jestes przy niej blisko staraj sie odsunac wszystkie zle mysli na bok i ciesz sie tym, ze malenstwo jest juz przy Twoim boku i lekarze zrobia wszystko by bylo ok!! a ile dostala punktow w skali apgar? jesli nie chcesz to oczywiscie nie mow:tak:
no i ciesz sie kochana kazda nawet najkrotsza chwilka z coreczka, poprostu nie mozna sie zalamywac, trzeba myslec pozytywnie i optymistycznie patrzec w przyszlosc. trzymam za was mocno kciuki.. :**
 
reklama
Agss gratuluje coreczki:tak:jest prze sliczna:tak:na pewno jest slina dziewczynka i szybciutko dojdzie do wagi i bedzie samodzielna:tak:mysl pozytywnie i nie denerwuj sie(wiem ze latwo sie mówi) bo malutka czuje to i tez sie denerwuje:confused: spokojnie odciagaj mleczko a za niedlugo poleci ze hoho:tak: caly zlobek wykarmisz:tak::-D

Astrid u nas tez na tapecie " mój maly kucyk":tak: Michas uwielbia:tak:
Milka ladnie ci córeczka rosnie:tak:
 
Do góry