reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Czesc Iskierka,
tak pamietam ze Ty czesto pisalas. Ogolnie te forum bardzo mi pomoglo tutaj w holandii. Bardzo duzo rad ktore wykorzystalam a teraz to juz jestem alfa i omega:) wiec chyba bedzie latwiej. Mi przy porodzie nacieli tutaj krocze. Nie wiem czy to standardowa procedura przy pierwszym porodzie. Ale ogolnie to co wywnioskowalam czytajac forum to w kazdym regionie sa pewne roznice w szpitalach i u verlooskundige tez.
Przede mna dopiero pierwsza wizyta u nowej poloznej wiec bede mogla porownac z tym co mialam w pierwszej ciazy.
Milego dzionka babeczki!
 
reklama
Hej Dziewczyny,
A jak ze znieczuleniem,miałyście? Ja ostatnio byłam na spotkaniu odnośnie rodzenia i wysłuchałam plusów i minusów i teraz mam mętlik w głowie, bo wcześniej byłam na tak, koniecznie znieczulenie dolędźwiowe lub ewentualnie coś innego.
Jakie sà Wasze doświadczenie,
Pozdrawiam,
Ania
 
Ja przy pierwszym porodzie nie brałam znieczulenia bo i w PL mało szpitali je wykonuje.
Teraz mam wpisane u położnej znieczulenie zewnątrzoponowe ale to tylko wtedy gdy nie dam już rady. Zresztą nie wiem czy urodzę naturalnie bo mała od 4 tyg siedzi w poprzek, a zaraz zaczynam w 32 tydzień i boje się przekręcania dziecka bo podobno to boli.
 
Ja mialam znieczulenie zewnatrzoponowe i bylam bardzo zadowolona. Osiem godzin wytrzymalam bez a pozniej to myslalam ze ucaluje ze szczescia anastezjologa ktory je wykonal. Nie mialam zadnych powiklan ani skutkow ubocznych. Przy drugim porodzie tez z niego skorzystam.
 
Dzięki dziewczyny za info. Ja jeszcze nie wiem czy będę chciała znieczulenie, może dam radę bez, a jak nie to o coś poproszę
 
reklama
Do góry