reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
Iskierko n oto nie fajna sytuacja...
u nas wczoraj przed blokiem pailo sie mieszkanie... siedze na balkonie i patrze ze dym leci ale nie zajarzylam ze to moze byc pozar... :O a za kilka minut byla juz straz... nic sie nikomu na szczescie nie stalo... wspolczuje ludziom, w polsce co roku na swieta jak nie ma gazu to pradu, to rury pekaja... :/ tutaj na nowy rok tez sie dzieje...

my mielismy noc przespana... az za bardzo bo B to pracy prawie zaspal :D w 5 minut byl gotowy... :p

Ja dzisia wzielam sie za sprzatanie na nowy rok, dobrze ze za wiele tego nie ma :)
potem salatka, schabik i % :)
 
Nienawidze :wściekła/y: tych petardowych kretynow. Dziecko mi strasza, zwierzeta domowe to pewnie palpitacji serca dostaja przy kazdym kolejnym huku . Ze tez ludzie nie maja co robic tylko ida se postrzelac, co za banda idiotow :angry: odglosy niczym w centrum Kabulu.

Moj Adas jeszcze dzis nawet drzemki nie zaliczyl, no nie moze sie zrelaksowac, a w nocy 2 razy sie budzil... :baffled:

Bernadetka ja to bym mojego juz wyslala do pracy, bo dla niego 2 tygodnie wolnego to za duzo i on mi juz jeczy, ze chce do pracy, ze w domu dluzej nie usiedzi i zebym mu znalazla jakies obowiazki. Takze dzis bedzie oliwil zawiasy w drzwiach :laugh2:

Ja tam nic chyba nie ugotuje, bo mamy 2 dania ze wczoraj, ale za to posprzatam, zeby caly 2013 nie miec cifu w domu :zawstydzona/y:

Buzka, bawcie sie fajnie, nie bede wam zyczyc szczesliwego nowego roku, tylko pozycze wam satysfakcji z siebie , samorealizacji w roli matki, jak i w pracy ;-) abyscie sie nauczyly wielu nowych rzeczy i byly szczesliwymi z tego co macie.

Tego zyczy wam wasza kochana Ayni. :*
 
nowyrokne_xwnnrxn.jpg
Wiele radości i miłości ,
sukcesów i pomyślności,
niech Wam zdrowie dopisuje,
a niczego nie brakuje
w nadchodzącym
2013 roku

Tego serdecznie życzy Iskierka z rodziną
 
Ayni moj kot to chyba dzisiaj zawalu dostanie :O biedna niewie gdzie sie schowac... :( tak sie boi...
Ale na szczescie narazie malego to nie rusza... zobaczymy co bedzie pozniej :)

Ja Wam Zycze tylko tego Aby ten 2013 rok, byl szczesliwy, abyscie byly zdrowe, dzieciatka i mezowie/narzeczeni rowniez:) i prosze sie nie schalc za bardzo :D
Dosiego! :*
 
Ja tez Wam życze Szcześliwego Nowego ROku i oby ten Nowy był jeszcze lepszy od Starego :) Powtarzać się nie będę bo dziewczynki ładne zyczonka popisały :) więc i ja sie podpisuje :)



P.S. mnie też denerwują petardyyyyy.. wala od samego rana :)
 
reklama
Do góry