reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Też widziałam fotkę. Śliczna panienka :tak::tak::tak: i ma piękne imię. Kojarzy mi się z
Yhst-83050632044193_2168_298840302.jpg
 
reklama
Hejka

Haa zagladnelam na fb a tam niespodzianka , mala Jasmine :) od razu tu wlazlam ;)
Agss jeszcze raz gratulacje :)


Wczoraj ogladalam ta nowa bajke Zambezia ;) fajna...
 
Z bajek to ostatnio oglądałam najnowszy Madagaskar :-D, bardzo mi się podobał, szczególnie Tygrys-Rosjanin haha. A tak poza tym to...
[video=youtube;6arVPoiU2WQ]http://www.youtube.com/watch?v=6arVPoiU2WQ[/video]
 
Czy któraś z koleżanek byłaby tak miła i podlinkowała mi na pw profil Agss na FB???Też chcę zobaczyć małą Jasmine:tak:Alvast bedankt!!!
Luknę z profilu mego małżonka.
 
AGSS serdeczne gratulacje od cioci nany.Sliczne imie.Szybko poszlo.Teraz bedzie juz tylko lepiej.Ja tez spac nie moglam i przezywalam ,ze nie mam synka przy sobie.Najgorzej to juz bylo jak nie pozwolili mi wstac z lozka bo mialam wysokie cisnienie.Zobaczysz nim sie obejzysz bedzieci w domku.No ale niespodziewajke nam sprawilas.Ucaluj malenka Jasmin:happy:
 
Nana dzięki:* mnie dopada małe zwątpienie bo niestety Mała ma problem z oddychaniem jak głęboko śpi... Jak jeszcze raz jej się zdarzy to będą jej leki podawać. No i lekarka powiedziała że muszę się liczyć że 4-5 tyg musi zostać... To dopiero masakra iść do domu bez dziecka...
No i na razie próba druga przystawiania do piersi całkiem się fiaskiem skończyła
No. Wyrzalilam się...
 
reklama
Do góry