reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dziewczyny pięknie dziękuje za życzenia :-), to już ostatni raz kiedy obchodzę 20te urodziny, w przyszłym roku pojawi się już 3 na przodzie :-)

nusia dzielna jesteś!! świetnie sobie dajesz radę, ale wracajcie do Polski :-)
last mój tak charczy od urodzenia, pytałam lekarki ale ona mówiła że to normalne u takich niemowlaków, ale wciąż mnie to niepokoiło i zapytałam jeszcze jednej, ale ta też mnie uspokoiła. Jest coś takiego jak wiotkość krtani, z której później dzieciaki wyrastają
mini też bym po takiej nocy była nieprzytomna! może te kulki jakoś da się "załatwić" może Borysek z tatą któregoś dnia by jakieś tajne łapki na nie zastawili :-):-D
aina gratuluję kolejnego zęborka! A no i nie przejmuj się, kiedyś my babki poszalejemy, a mężowie posiedzą w domu

a u nas od dzisiaj nauka spania w ciągu dnia w łóżeczku, zawsze spał w tej kołysce fp, ona go bujała i fajnie się spało. Ale wyrósł na chłopaczyna i na kilogramy i na centymetry. Super to jest wynalazek, zwłaszcza ułatwiał moment odkładania, bo jak się przebudzał to dwa razy zakołysałam i odpływał.
 
reklama
Kasiulka
odpoczynku, relaksy, spokoju , luzu
oby mezulek kochany nie zapomniał wieczorem
tego zonce zaserwowac

......
i jeszcze jakis gratisik :)
......

ps a i tak wygladasz jak małolata
śliczna małolata ...


SPA2gg.jpg
 
aina to dobrze że zębole wyłażą , będzie komplet nie będzie marudzenia :-)
U nas niestety marudzenie bez zębów :-D

Kasiulka była już magiczna woda powodująca że kulki nie parzą , lampka nocna odstraszająca kulki , ale pułapki jeszcze nie było , musimy spróbować :-D

A Duśka właśnie wcina ogórka kiszonego :-)
 
KASIULKA sto lat, najlepszego!!!

A my przyszliśmy się pochwalić że mamy PIERWSZWGO ZĘBA, prawą dolną jedynke :))

My po krótkim spacerze chociaż u nas zimno :/ i kupiliśmy inhalator i bedziemy sie inhalować :)) a teraz pora na drzemkę, zawitamy wieczorkiem :))
 
dziękuje, dziękuje!
kindzia ajj rozmarzyłam się, ale faktycznie dzisiaj po fitnessie podaruje sobie pachnącą kąpiel. W sobotę dostałam różne sole do kąpieli, firmy organique. Bardzo fajne mają kosmetyki.
A mąż postarał się bardzo, narzekałam mu że już mam dość tych paskudnych staników i że jak przestane karmić to kupie sobie coś ładnego i właśnie od niego dostałam komplecik Removable Push Up Bra with Lace Cradle z majteczkami i zestaw kosmetyków yves rocher:malinowe

last gratulacje!
 
ahooooj!
Kasiulka wszystkiego naj naj naj naj!!!! Duuużo miłości i samych szczęśliwych chwil! I żebyś zawsze była taka pogodna jak na zdjęciach:D

Mini widze, że Ida sama sobie wprowadza BLW:D i bardzo dobrze, u nas dziś na obiad pieczony indyk z dynią, batatami, cebulką, papryką i już nie pamiętam co tam wrzuciłam, grunt, że będzie Mania miała co w łapce trzymać:)

w ZOO największe uznanie Mani zdobyły lemury, ale nic dziwnego, skoro naszym rodzinnym idolem jest Król Julian:D Zobacz załącznik 509420 <--- Mania wśród lemurów:D



generalnie było super) jedliśmy pyszne gofry na Zamojskim rynku i wróciliśmy późną nocą do domu:)

lastpetunia
gratulujemy ząbka! teraz to już z górki hihi;D

Ja w nocy nie przewijam Mani chociaż rano pielucha wazy 3 kilogramy tak panna sika;D

poniżej:
ZOO nie może być nudne jak się je zwiedza na barana:D
 
Ostatnia edycja:
Mini a o ktorej Borys chodzi spać??bo nasz Bartek jest kładziony o 21.30 ale woła nas i łazi do nas do 22.30-23.30! I budzi się ok.7.30-8.30. Gdy nie straszyły go komary,muchy,pająki i dinozaury ostatnio to zasypiał bez problemu o 21.30-22 wtedy wstawał o 6-7, ale teraz daje dłużej pospać,tyle że w nocy zalicza przeważnie 2-4pobudki gdzie go komary atakują lub nogi bolą-drze się i albo londyje u nas w łóżku (ale wtedy mi ciężko karmić Polę-bo w 4to już ciasno) albo mąż gramoli się do jego łóżeczka i śpią razem:)


kasiulka sto lat sto lat:) a 30-tka to tez piękny wiek:)
tyle ze jeszcze musisz rok na nią czekać:)


moja Pola dość dobrze spala, obudzila sie po 23 na ponad godzinkę bo po 1 zasneła i potem już tylko dwie pobudki do 9 zaliczyła.
ja nie pamiętam czy najpierw wychodzą dolne jedynki czy dwójki? Bo wydaje mi się że Pola ma rozpulchnione dolne trójki lub dwójki -tyle że kiepski obserwator tych zęby jestem inie wiem czy tak sie budzi nocą przez zeby czy nie.


Amandla a co to to coś na "b" co do piekarnika wsadzilas? Moja Pola mysle ze by jadla chetnie wedlug BLW bo nic nie chce jesc-tylko to co ma w ręce ale poza chrupkami, biszkoptami i bananem to nic jej nie daję bo jakoś nie wiem jak i co. Bartka karmiłam według tej metody jak miał już zęby jakieś.


Vill trochę to dziwne żeby maluch nie wyciągał rąk po wszystko:)moja się czepia wszystkiego jak małpa-nie można za blisko przedmiotów przechodzić z nią ani stołu zadzać!
Wiecie że ostatnio wyszłam z nią z Empiku i patrzę a ona ma taki mikro kieliszek w buzi ! Ukradła z Empiku!
A innym razem ukradła w H&M jakąś bluzkę i też zauważyłam dopiero po wyjściu z sklepu! Normalnie kleptomanka! W carrefourze zawsze coś ma w buzi i ręce-ale już teraz staram się odkładać to przy kasie:)


a co do kataru to nadal i ja i Pola mam gluta ale juz jej nie odciagam od 2dni bo nic nie wyłazi (ale oddycha nadal troche przez buzie-a charczy od urodzenia tez i tez lekarze mowia ze to nirma u niemowląt).


Atan-a do mopsu to moga sie ubiegac chyba tylko rodziny ktorych łączny dochód miesięczny nie przekracza 560zł (czy jakoś tak) czy to realne?


Last ja mam nebulizator i dla mnie do niczego- ratowalam sie nim przed szpitalem kilka miesiecy temu i nic to nie dalo i teraz tez sie inhalujemy i tez nie widze poprawy zadnej!
 
Hej lasencje

Nie było mnie tu tak długo,że aż mi głupio
Nie nadrobię to jasne ale ostatnie strony pzreczytam


Kasiulek najlepszego i spełniania marzeń

Vill mój też wszystko do rączek musi pakować, już jeść z Nim na rękach nie bardzo się da
Maria hahha uśmiałam się bo mój smyk ostatnio w Realu ukradł sobie zabawkę, serio nie wiem jak to zrobił, ale podejrzewam ,że jak my oglądaliśmy zabawki to pewnie sobie sięgnął na półeczkę i wziął. A że siedział w wózku to nie patrzyłam ciągle na niego. Dopiero przed wyjściem już ze sklepu ( za kasami) się zorientowaliśmy jak go chciałam ubrać.

Co do tego charczenia mój też tak robi przy jedzeniu i strasznie mnie to niepokoiło, miałam zapytać lekarza na wizycie ale już mnie uspokoiłyście.

Kobitki mam pytanko ( już na FB pytałam) jakie macie zabawki dla maluchów oprócz grzechotek i maskotek? Chce coś Alkowie fajnego kupić bo już kuma sporo i myślę,że jakaś dojrzalsza zabawka by się przydała. Niestety rynek zasypuje nowościami więc sama nie wiem co wybrać. Nie chce kupić czegoś żeby potem leżało. Chciałabym coś co zainteresuje Alka, będzie mu się podobało i będzie go rozwijało


Co do przewijania z nocy, u Nas cała noc na jednym pampku.
Kąpiel o 21 ( chodź od kilku dni chce go przestawić żeby wcześniej zasypiał więc robię o 19) i pampek aż do 7 siedzi na tyłku ten sam. Nie dałabym rady w nocy go przewinąć chyba to raz, dwa nigdy Nam się skórka pod nie odparzyła więc tragedii chyba nie ma.

I pytanie nr2. O której Wasze smrdody zasypiają? Bo jak czytam to chyba tylko mój tak późno zasypia bo ok 24 dopiero. Jakieś pomysły jak go na wcześniejsze zasypianie przestawić, żeby chociaż o tej 22 zasypiał.

No i Aleks już całkowicie porzucił cyca. Strasznie mi przykro i smutko bo uwielbiałam te chwilę i za wszelką cenę chciałam go przekonać żeby chociaż trochę ciamkał ale niet.
W zeszłym tyg był chory, i wtedy cycował dużo, potrzebował tulić sie do niego i ciągnąć, ale potem wyzdrowiał i z dnia na dzień jakby o nim zapomniał. Kurde smutno


co do BLW aj chcę spróbować z chęcią nawet już, ale niestety nie bardzo mam jak bo Aleks papki wcina póki co


AHHHa no i proszę jutro trzymać kciuki co mam egzamin na prawo jazdy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oo ato tez dzis postanowiła przybyć po długim czasie :)

Ja tez chcialam ale wlasnie ktos sie drze i chyba na przywitaniu i obietnicy powrotu rychłego zostanie :no:
Ten moj grzeczny chlopczyk popsul sie od paru dni a wlasciwie od zeszlego tygodnia jak mial "trzydniowke" ;/

W skrocie, nosimy rozmiar 12-18 msc , 80-86 bardziej 86 ;) Ile wazy nie wiem ciagle sie wybieram i dobrnac nie moge na wazenie.
Mamy dwie dolne jedynki i nerwy i pchanie wszystkiego do buziaka wiec co dalej??
Siedzimy jak dąb i troszke pełzamy;)

A pozatym nocki ostatnio makabra wstaje na godzine-dwie w srodku nocy ot tak:/ pozatym duzo sie wybudza po smoczka i by pobujac no kicha straszna:( A juz tak bywalo dobrze...:(

I jak u atomowki cyc juz idzie w odstawke:( W sumie chcialam ale na to wieczorne karmienie bym nie narzekala pociagnac jeszcze troche. Ale on teraz od tygodnia nawet butli nie chce o cycku nie mowiac. A jak cyca zlapie to ciagnie te dwa, ze az boli i chyba nie wiele poprostu juz jest:(

No ale pomiajac ostatnie probemy kochaniutki jest, usmiecha sie do kazdego , uwielbia ludzi i dzieci :))

No zmykam bo bedzie zaraz afera...eh.. za od dwoch dni jakies masakryczne adhd nie usiedzi w miejscu!!

Obiecuje poprawe chociaz latwiej mi przez telefon na fejsa wejsc i tam grupe podgladuje czesciej.
Buziaki!!


BUBA!
20121012_152746.jpg20120927_145850.jpg20121012_152954.jpg20121012_155204.jpg20121012_155830.jpg
 

Załączniki

  • 20121012_155830.jpg
    20121012_155830.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 29
Do góry