reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

znów zrobiło się tłoczno :) skład prawie jak rok temu o tej samej porze ;)

Atomówka-mój zasypia koło 20 i spi jednym ciagiem do 1, potem smoczek i spi dalej do 4 a o 4 to juz mleczko na spiocha. Ostateczna pobódka następuje o 7 rano ;) Co do zabawek to kupiłam ostatnio 'walek do raczkowania'-rewelacja! radochy co niemiara :D
pinula-podziwiam i zazdroszcze! Teskno za takim aktywnym zyciem, ale z drugiej strony cieszę sie, że mam tyle czasu dla mojego Bąbla...
Kasiulka-najlepszego! prezent "pierwsza klasa":tak:
nusia-ale masz przerypane z tą pracą ... , latwo nie jest na emigracji, mam nadzieję, że szybko wrócicie...
nefi-fajnie, ze studiujesz. Tez zamierzam w przyszłym roku. Kurcze..tylko nie wiem co ma dzisiaj sens?
vill-duzo duzo zdrowia dla Rafalka!

U nas póki co oszałamiających postępów brak :)
-Filip ładnie siedzi, ale nie usiądzie
-równie ładnie stoi na nóżkach (oparty o mebel), ale sam nie stanie
-zębów brak!
-je wszyyyystko co mu podsunę, ale ciągle i tak na pierwszym miejscu jest cyc :p
-pełza głównie do tyłu
-pozycja startowa do raczkowania opanowania, ale bardzo nielubiana
-z ust wydobywa się mnóstwo dzwieków, piski, charczenie, basikiem Mały tez zasuwa, dużo plucia i oczywiscie sylaby mamamama tatata dedede baba i takie tam
-ulubiona zabawka-worki foliowe i gazeta :eek:
-pampek ten sam na tylku calą noc, od 20 do 7 rano...
no to by było na razie tyle
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeeeeeee Depeche Mode przyjeżdża do Polski, ika ika ika, już się nie mogę doczekać:D wybaczcie, że tak od progu się wydzieram, ale to dla mnie wiadomość dnia, bilety w sprzedaży od piątku:D
 
Amandla Ty depechem ?? :-)
A ja po pierwszym dniu pracy , kiepsko powiem Wam , zero aklimatyzacji od razu do roboty :eek: Jutro od 10-21 w czwartek tak samo :wściekła/y: Zero litości !!!!
Jakaś rozkojarzona jestem więc nie napiszę więcej ;-)
 
Mini a jak Duszka daje radę tyle godzin bez Ciebie? z kim zostaje? strasznie długo pracujesz, współczuję serdecznie i teak codziennie? Ja dzisiaj też Manię oddałam babci od 7 rano do 15, jakoś dała radę , obie dały:)
a DM to moja miłość! ostatni koncert w Łodzi odpuściłam, ale byłam w Wawie na Gwardii i teraz też nie odpuszczę:D
Kasiulka Pan G. jak zwykle wymiata!ciekawe czy ja się doczekam wspinającej się Mani o_O
 
Ostatnia edycja:
Aina no co ty!twoje dziecko od 18-20 nic nie je i zasypia na głoda? To moja ma maks godzinę przerwy od cyca, a od19-21 je non stop.wlasnie jej daję kaszkę w butli i w ten sposób usypia.

Gagucha ale żeś szybki raport spisała :)

kasiulka prezent super,tez musze isc po jakies staniki bo mam dwa od porodu i mozna nimi juz kurze ścierać,podobaja mi sie z Alles ale boję się bez mierzenia kupowac,jakos tak w kazdej firmie mam inny rozmiar ( tak samo ciuchy!) ciezko wtedy bez mierzenia kupowac,

co do zabawek tu my tylko grzechotki mamy.

mini gdzie ty pracujesz!ja sie zastanawiam jak tu dzieci zostawiac 2 razy w tyg jak bede chciala isc do konia po pracy bo wtedy wroce dopiero o 20 a ty do 21!u mnie by to nie przeszlo bo mąż juz kilka razy probowal bez szans Polę polozyc dpac i tylko wyła.
 
Haj!
Atan bardzo miło będzie nam spacerować w tak zacnym towarzystwie :) My mieszkamy na winogradach, także proponuję spacerek na cytadeli, będzie w połowie drogi :) Ale to dopiero jak wszyscy nasi goście się porozjeżdżają i my z wojaży wrócimy! Ale mam nadzieję że sobie pospacerujemy! Jak możesz to napisz na priv jakieś namiary do siebie!
Gogucha widzę że Filipek robi postępy! Może nie oszałamiające, ale jednak! hehe... u nas też worki foliowe robią furorę i wszelkie kable no i kapcie/klapki podomowe to jest prawdziwy przebój, do którego warto nawet się przemieścić :D
Mini współczuję! Mam nadzieję że następne dni robotnicze będą lepsze! A właśnie, jak Duszce bez Ciebie minął dzień? Jak zareagowała jak wróciłaś? A praca na zmiany?
Kasiulka Grześ jest moim niekwestionowanym idolem! A minka jaką zaserwował na koniec ubawiła mnie setnie! :)

U nas dzień dosyć intensywny. Byliśmy na dość długim spacerku, zakończonym pyszną tartą... mmmm! A jutro małżon wyjeżdża a w jego zastępstwo przyjeżdża moja mama! Ale się ciesze :)

Antonio kochany i nawet nie marudny. Ale za to włączył mu się tryb cycocholika. Normalnie szok! jak się dopadł to bałam się że zrobi mi krzywdę ;P
Nie pamiętam co miałam jeszcze pisać ;/
Wiem... gdzie Vill?? Halo?!
Dobrej nocki!
 
Maria bez przesady jak wciągnie jakieś 200 ml kaszki ryżowej na mm i to gęstej tak że wciąga ją łyżeczką. A następne karmienie jest dopiero między 1-2 a ostatnio coraz rzadziej o 23.

A i polecam staniki Alles, jak przymierzysz jeden nawet nie do karmienia to będzie już wiadomo jaka rozmiarówka. A ja mierzę w sklepie, a kupuję na all bo wtedy taniej nawet do 50%!
 
reklama
ania pw ;-)

a mam pytanko ktore maja takie lekkie dzieciaczki co wam na to lekarze mowia? bo mi kazala zrobic krew morfo i zelazo i wszystko w normie wyszlo wiec chyba taka natura ze ma 8 mc i 6,70kg
 
Do góry