reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam sie i znikam. Choroba jednak poki co wygrywa, rozlozylam sie na maksa, KAszle jak u grużlikam, w nosie katar okropny. a na 15 do pracy:-( mam nadzieje ze tylko franek sie nie zarazi. przybede jak sie mi poprawi, bo nie mam nawet sily zeby pisac.
 
reklama
hej,

nusia zdróweczka!
ajako zawsze taka pozytywna, a tu taki post? jakieś duże problemy Was dopadły?
aina mam nadzieję, że czas z mamą super Ci leci. Coraz rozumniejsze te nasze dzieciaki, Antonio tęskni z tatą. Grześ też nie lubi jak tata wychodzi do pracy. Czasami jak widzi, że idzie to nawet potrafi się rozpłakać.
 
Witam się i ja. Zimno dziś strasznie! Niby tyle samo stopni co wczoraj a jednak wczoraj nawet czasem bez kurtki latałam a dziś mróz ściska!
W sobotę w tą śnieżycę byłam na zawodach konnych i potem pojechaliśmy na hubertusa na 2h do lasu i było cudownie -płaty śniegu a do tego takie tempo że nawet szalik i czapkę pogłubiłam. Dziś leczę zakwasy:) i złapałam lisa:)
pola spędziła ten dzień na kanapie z tatą i zniosła go super.
 
Cześć dziewczyny.

Melduję, że może mnie bys teraz dużo, dużo mniej - i najwyżej nocami. Mamy mały kryzys w domu i muszę postawić pewną osobę do pionu, jak równiez wyprostować kilka spraw, a to będzie ode mnie wymagało całkowitego skupienia na swoich czterech ścianach i czasowym zamknięciu tego okna na świat, jakim jest to małe pudełko...

ajako głowa do góry- wierzę, że jakoś sobieporadzicie, choć łątwo nie będzie.
Maria gratuluje lisa

A! I nie chorować mi tu!;-)
 
Witam jestem zla niema nigdzie wozka z moim upatrzonym kolorem moze bedzie za miesiac no by ich cos koplo... Wiec musialam wybrac inny kolor zamiast wozka czerwonego bedzie szaro fioletowy mam nadzueje ze na zywo bedzie ladniejszy i ze dobra decyzje podjelam bo nie bylam pewna co do kolooru...potem wam fote wrzuce bo na tel sie nieda..

Vill powodzenia ja tez raczej podobnie wozek dostane bo dzus pozno przelew robilam wiec kurier raczej w srode bedzie..

A co wy tak chprujecie do zdrowka wracac i to juz !!
 
oj tak zaczął się sezon jesienno-depresyjny ... Spadki nastroju , zmęczenie potęgują kłopoty domowe :dry:
Trzymam kciuki dziewczyny ...

Kasiulka
piękne zdjęcia , bardzo lubię Twoje pomysły na foty :tak:

aina
dobrze kojarzysz , Idusia na mleczko nie narzeka a po bebiko miała biegunkę :-p

moze mi sie uda jeszcze napisac z wieczora ....
 
kasiulka ten wozek kupiłam HIT 2012 Wózek SPEED spacerowy PL 0-3 lat (2732809352) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

www3_k8.jpg
 
reklama
Ooo tak wpadłam przywitam się nie nadrobię nie ma szans a buu:zawstydzona/y:

Matko jak ja Wam zazdroszczę śniegu dajcie trochę ja jeszcze w tym roku nie widziałam a Hanula pewnie by oszalała bo u nas nadal tak Zobacz załącznik 511663

A ja to bym chętnie bałwana ulepiła ;D
Dla chorowitków dużo zdróweczka życzę, zmykam i obiecuję poprawę :-D
 
Do góry