reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
super
mnie w tym roku niestety ominęły chyba wakacje :mad:
może w przyszłym sobie odbije ;D

leje i leje
szału w domu można dostać 8)
no gdzie to lato cudowne
ja chce jeszcze słońca ;)
 
reklama
Witam ;)

Basiu: słonko jest u nas. A właściwie było do wczesnego popołudnia. Teraz się pochmurzyło.
Wróciliśmy niedawno z kolejnej wycieczki rowerowej. Tym razem prawie 15 kilometrów przez lasy i pola. I ciągle nam mało. Mam nadzieję, ze jutro będzie ładnie i też sobie gdzieś pomkniemy.
No i ileż to kalorii można spalić przy okazji ;). Mogę pozwolić sobie na ciacho bez wyrzutów sumienia :D.

Pozdrawiam :)
 
Witajcie

U nas rok szkolny zaczął sie 28 czerwca, Alex chodzi zadowolony, jakos sobie radzi jezykowo, podoba mu się generalnie i ma kolegów, na dzisiaj miał sie nauczyc recytacji, ciekawa jestem jak mu pójdzie :)

A my wróciliśmy z Austrii, było super, Wiki swietnie sie spisywala w górach w nosidle, nawet spala czasem :laugh:
 
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
jezu mój Bartek wcale nie chce iść do szkoły
nie wiem czy nie powinnam sie zacząć martwić :mad:
chyba będą problemy :(
 
BasiaJ i jak tam? Mały nabrał chęci do szkoły?

Moja już do III klasy. W sumie cieszyła się juz że szkoła ale tak w normie.... wakacje tez jej się podobały choć końcówkę miała pracowitą :D
 
a skąd
najchetniej zamieniłby wakacje na szkołę
a szkolne miesiące na wakacje

no i się zaczęło w zeszycie i ćwiczeniach czerwono :mad: :mad: :mad: :mad:
 
reklama
Hej!
U nas na szczęście problemów ze szkołą nie ma. Patryk nie mógł się już doczekać września. Zawsze lubił przedszkole i szkołę też. Jutro mam zebranie w sprawie I komunii św.
Sebastian od 4 września chodzi do przedszkola. Szybko się zaklimatyzował i w ogóle nie płacze. W piątek mam następne zebranie, tym razem w przedszkolu.
Pewnie niedługo bedzie zebranie w szkole. Fajnie... ::)
 
Do góry