reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
mama mija mama mija!!!! tak dzis myslalam o Tobie jak przegladalam liste kwietniowych mamus, no to pieknie!

z tego wynika ze przedemna jest tylko exquise jeszcze! nie licze cc, bo nie maja elementu zaskoczenia, wlasnie a moze exquise juz sie rozpakowala i tez sie dowiemy jak od mama mija juz dawno po wszystkim;d;d;d
 
Wow mama mia jaka niespodzianka:szok: Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!

Pasazerka daj przepis na te racuchy, to sa takie jakby placki drozdzowe?
 
Ostatnia edycja:
Mama_mia ale niespodzianka!!! serdeczne gratulacje!!
Magda niestety ja ide już jutro, musze być dzień wcześniej, niestety nie ja ustalam te zasady...na razie najbardziej się stresuję rozstaniem z Mateuszkiem, na resztę przyjdzie czas... nie zmartwiłabym się gdyby jutro chcieli to zrobić
Gochson nie wiem jak jest z sączeniem się wód bo z pierwszej ciąży pamiętam solidne chluśnięcie
Porannakawa
to trzymam kciuki żebyście się uwinęli przed swietami
 
Dziewczynki, jestem w domu :) W dwupaku, jak najbardziej :) Naczekałam się trochę w kolejce, ale na razie wszystko ok. Lekarka stwierdziła, że to faktycznie był czop, ale nie cały tylko zaczął powoli w częściach odchodzić. Szyjka króciutka, malutka ale sformowana i zamknięta. Ktg jakieś dziwne... bo w pewnym momencie tętno małemu spadło jakby poniżej 60, ale tylko na chwileczkę... Poza tym całe 45 minut zasuwało w ostrym rytmie. Ginka twierdzi, że to mogła być kwestia sprzętu... hmm... mam taką nadzieję... Usg mi nie robili... Na razie zagrożenia nagłym porodem nie ma, ale w każdej chwili może się to zmienić. Mam obserwować wydzielinę i ruchy małego. Nadal boli mnie podbrzusze i łupie w krzyżu, więc coś tam się dzieje, ale mam nadzieję, że na tyle powoli, że dotrwamy do poniedziałku :) Leżę teraz i odpoczywam :)
Strasznie Wam wszystkim dziękuję za kciuki!!! Jesteście cudne!!! A teraz biegnę Was nadrabiać, bo widzę, że tyyyle nowości!!!!

Mama-mia gratulacje!!! Ale nas wzięłaś z zaskoczenia!!!

Zeberka Sławek piękny!!! Rozbrajający!!! :)
 
madziaka super, że jeszcze wróciłaś w dwupaku aby do poniedziałku a poitem niech się dzieje wola nieba:)
A powiedz mi co to znaczy, że szyjka jest sformowana????
 
murka dziękuję Ci dobra Kobieto;)

poranna dobrze że wróciłaś do domu, ale chyba w takim razie jesteś następna w kolejce co?;>

ntmkw spoko spoko pomieścimy się:D

mama_mia oczy wyszły mi z orbit:szok: co Ty tak po cichaczu?:D serdeczne gratulacje!;*

andzik tak, racuchy to placki drożdżowe smażone na tłuszczu, zaraz wrzucę na kulinarnym

madziaka dobrzeże wróciłaś jeszcze w dwupaku,zaciskaj nogi i czekaj na emka;)

Kurczę...zanim Wam poodpisywałam zapomniałam co sama chciałam napisać...:p Byłam na spacerze ale wiatr taki że głowę urywa więc wróciłam pozalegać przed tv w którym jak zwykle nic nie ma...
Dziewczyny czy mogłabym się z którąś z Was skontaktować jak już się zacznie? Jesteście super wsparciem i chciałabym żebyście były na bieżąco.
 
Mamma mia o rety!!:szok: Gratuluję!!!
Zeberka syneczek słodki
Piszcie jeszcze dziewczyny, w którym tygodniu, jaka waga, wzrost itd. - trochę więcej szczegółów!!
Madziaka i dobrze, tak czułam, chyba to nieobecność męża tak cię stresuje :tak:
Izka czy do tej pomidorowej z kukurydzą i awokado dajesz jeszcze makaron albo ryż? Wczesna pobudka, może się prześpisz w ciągu dnia?
Robaczek wyłącz stres dziewczyno :-D pewnie Mati to zniesie lepiej niż ty :-) dzieciaczki nas często zaskakują :tak:
 
reklama
gagnes podobno ni mniej- ni więcej, jak to, że nie jest zgładzona :) a pytałaś, czy lekarz wie, że wypadł nam czop: ta, która mnie dziś badała wyglądała, jakby coś tam zauważyła :)

robaczek no to kciuki zaciskam!!! i bądźcie dzielni, Ty i Mati!!! dacie radę!!!

poranna wysyp fińskich dzieci powiadasz? ;) kciuki za wyniki krwi, oby się poprawiły i żeby nie trzeba było wywoływać porodu!

murka super, że położna w porządku!!! i dzięki za wsparcie :)))

andzik nie martw się, jak dzidzioch się pojawi- nuda zniknie!!! to mamy zagwarantowane! :)

sonisia oklaski!!! za pranie!!! :)

gochson kciuki! oby to nie były wody :)

iza i jak mija dzień po pobudce bladym świtem? trzymasz się jakoś?

karina widzę, że zaczynasz korzystać z uroków L4 :D hehe, zwłaszcza że pogoda dopisuje :)
 
Do góry