reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2012' rozpoczęty przez robaczek_25, 31 Lipiec 2011.

1. robaczek_25

robaczek_25 mama dwóch syneczków:)

witam

czy są juz jakieś przyszłe mamy na kwiecień 2012??
    ja w czwartek zrobiłam test i wyszły piękne 2 kreseczki, u lekarza jeszcze nie byłam ale to kwestia dni i mam nadzieję że wszystko będzie ok i będę w kwietniu mamą:-)

2. ajako

ajako mamusia Julci

hohoho....kwietniówki 2012 sie pojawiły, pieknie, GRATULACJE!!!
    pozdrawiam i zycze przyjemniej ciazy, żeby mdłosci i nudności nie dawały za bardzo' popalic'!

ps. nie bedziemy juz ostatnie na liscie przyszlych mam...marcówka 2012....ciekawe ile sie Was pojawi, u nas czerwiec niezwykle obrodził i marcowek sporo:-):-)

3. reklama
  4. Bozienka24

Bozienka24 Fanka BB :)

juz kwietniowki sa :) a tak niedawno marcoweczki sie pojawily :) zycze zdrowia i dobrze rosnacych fasoleczek i oczywiscie spokojnych kolejnych miesiecy :) marcoweczka 2012

5. anussia201

anussia201 Fanka BB :)

Witam :-)
    Robaczek_25 mam nadzieję że do Ciebie dołączę bo staramy się o rodzeństwo dla naszej córci ale owulację mam dopiero za 2dni.To jeszcze muszę trochę poczekać.Myślałam że w tamtym miesiącu już się udało ale jednak @ przyszła :-(

6. baby_55

baby_55 podwójna mama :)

Witam kwietnióweczki 2012, jeszcze niedawno ja oglądałam swoje kreseczki na teście a teraz mam od kwietnia w domu małego szkrabka :)
    gratuluję wszystkim przyszłym kwietniowym mamusiom :)

7. nati_k

nati_k super mama

gratulacje dla kwietniówek 2012, kwiecień to miesiąc pięknych i kochanych dzieci

8. jola.24

jola.24 Fanka BB :)

Gratuluje dziewczynki!!!!!

Zdrówka na kolejne 9m-cy:-)

Edit: Zgadzam sie z przedmówczynią:-D

9. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

wszystkiego dobrego i spokojnych, pełnych radości 9 mc-y życzę :)

kwietniówka 2011

10. reklama
  11. *emi*25

*emi*25 teraz podwójna mamusia

I ja również życzę wspaniałych ,niezapomnianych chwil w ciągu tych 9 miesięcy,ciąża potem macierzyństwo, nie ma nic piękniejszego ,cieszcie się każdą jej chwilą mimo że będzie Wam czasem źle ,bo te chwile tak szybko mijają .

i przede wszystkim duużo zdrowia Wam i Waszym maleństwom .

również kwietniówka 2011 .

12. pandora83

pandora83 Fanka BB :)

przyłączam się i do życzeń dorzucam jeszcze jedno-tak samo fajnych "współforumek" jak na kwietniówkach 2011:tak: żeby było się z kim dzielić radościami i smutkami:tak:

Poleć forum