reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

robaczek_25

mama dwóch syneczków:)
Miasto
Podkarpacie
Rozwiązania
0
witam

czy są juz jakieś przyszłe mamy na kwiecień 2012??
ja w czwartek zrobiłam test i wyszły piękne 2 kreseczki, u lekarza jeszcze nie byłam ale to kwestia dni i mam nadzieję że wszystko będzie ok i będę w kwietniu mamą:-)

reklama

ajako

mamusia Julci
Miasto
CUD PL
Rozwiązania
0
hohoho....kwietniówki 2012 sie pojawiły, pieknie, GRATULACJE!!!
pozdrawiam i zycze przyjemniej ciazy, żeby mdłosci i nudności nie dawały za bardzo' popalic'!

ps. nie bedziemy juz ostatnie na liscie przyszlych mam...marcówka 2012....ciekawe ile sie Was pojawi, u nas czerwiec niezwykle obrodził i marcowek sporo:-):-)

Bozienka24

Fanka BB :)
Miasto
Nowy Sącz
Rozwiązania
0
juz kwietniowki sa :) a tak niedawno marcoweczki sie pojawily :) zycze zdrowia i dobrze rosnacych fasoleczek i oczywiscie spokojnych kolejnych miesiecy :) marcoweczka 2012

anussia201

Miasto
Włocławek
Rozwiązania
0
Witam :-)
Robaczek_25 mam nadzieję że do Ciebie dołączę bo staramy się o rodzeństwo dla naszej córci ale owulację mam dopiero za 2dni.To jeszcze muszę trochę poczekać.Myślałam że w tamtym miesiącu już się udało ale jednak @ przyszła :-(

baby_55

potrójna mama :)
Miasto
KRAKÓW
Rozwiązania
0
Witam kwietnióweczki 2012, jeszcze niedawno ja oglądałam swoje kreseczki na teście a teraz mam od kwietnia w domu małego szkrabka :)
gratuluję wszystkim przyszłym kwietniowym mamusiom :)

nati_k

super mama
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
gratulacje dla kwietniówek 2012, kwiecień to miesiąc pięknych i kochanych dzieci

mitaginka

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
wszystkiego dobrego i spokojnych, pełnych radości 9 mc-y życzę :)

kwietniówka 2011

*emi*25

teraz podwójna mamusia
Miasto
Pruszcz Gd.
Rozwiązania
0
I ja również życzę wspaniałych ,niezapomnianych chwil w ciągu tych 9 miesięcy,ciąża potem macierzyństwo, nie ma nic piękniejszego ,cieszcie się każdą jej chwilą mimo że będzie Wam czasem źle ,bo te chwile tak szybko mijają .

i przede wszystkim duużo zdrowia Wam i Waszym maleństwom .

również kwietniówka 2011 .

reklama

pandora83

Rozwiązania
0
przyłączam się i do życzeń dorzucam jeszcze jedno-tak samo fajnych "współforumek" jak na kwietniówkach 2011:tak: żeby było się z kim dzielić radościami i smutkami:tak:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
G Staramy się 9196
Balonsbalons Dzieci urodzone w sierpniu 2012 0
karolyn1987 Kraków 1
G Początek szkoły 16

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry