reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogotowie prezentowe

Edgarek dostał jeździk-pchacz, który na niego jeszcze poczeka [ale takie było zamierzenie], a od babci pluszowy samochodzik na drewnianych płozach - super! Zresztą, same zobaczcie:
STP66875.jpg
Ja dostałam od Męża płytę Serja Tankiana cd+dvd symfonicznie [uwielbiam! leci non stop ;-)] i rewelacyjną koszulkę z napisem ZOŁZA oraz fotkami - moją i moich Mężczyzn :-D Aż się wzruszyłam :') i kolorowankę [ale to dłuższa historia ;-)]
Od mamy dostałam cudnie pachnący zieloną herbatą zestaw Fa w zielonej kosmetyczce, od siostry dzbanek+6szklanek z motywem krowim [mam całą krowią kolekcję ;-)]

Kudłaty dostał ode mnie fajkę z akcesoriami - trafione, bo ja wyłapuję, jak on o czymś wspomni i zapisuję w pamięci do późniejszego wykorzystania ;-) Od mojej mamy sprawdzony zestaw kosmetyków i słodycze :-)

Mojej mamie i tacie daliśmy własnoręcznie zrobiony kalendarz z przerobionymi zdjęciami Edgarka i śmieszne kubki - też była radość :-)

Nie będę więcej wymieniać, bo się za długi komentarz z tego zrobi ;-) Ale ogólnie u nas prezenty trafione - jak zwykle ;-)
 
reklama
To ja sie sama zapomnialam pochwalic, prezent dostalam tylko jeden ale za to piekny. Slubny dal mi pierscionek z brylantem, delikatny do noszenia na codzien (zareczynowy jest za duzy i zbyt drogi).
 
Tymek dostał super prezenty np huśtawką super sprawa Kurczak uwielbia się w niej huśtać nawet pół godziny i morze z niej korzystać nawet do 3 roku życia, zabawki edukacyjne, wielkiego misiaka na którym lubi leżeć i się w niego wtulać oraz ciuszki, a my dostaliśmy parę fajnych gadżetów do nowego mieszkana
ogólnie prezenty bardzo udane ;)
 
Prezenty dla Młodej ok, część zabawek na podobnej zasadzie - oczywiście bez fp się nie obyło :tak:. Najbardziej mi się jednak podobała książeczka z tekstami i nutami piosenek dla dzieci - takich nienowoczesnych - i do tego dwie płyty, jedna z nagranymi piosenkami, druga z samą melodią do samodzielnego śpiewania.
Natomiast jeśli chodzi o mnie to nie cierpię prezentów tak naprawdę dla obdarowującego - dostałam od Mamy zegar cobym powiesiła gdzieś, żeby wiedziała, która godzina gdy jest u mnie :dry: Nawet się postarałam, żeby dobrać kolorystycznie do mebli, ale i tak zegar mi się nie podoba to raz a dwa wcale go nie zamierzam wieszać bo i nawet nie za b. mam pomysł gdzie.
 
forever nieźle z tym zegarem, u mnie też co niektórzy goście narzekają na brak takowego, ale odsyłam do kuchni - mam na mikrofalówce ustawiony czas ;-)

Hanka dostała ubranka od wszystkich, póki co to jest potrzebne, a zabawki jeszcze długo będą leżały odłogiem bo nie za bardzą ją interesują, woli przedmioty typu pilot tv :wściekła/y:
 
Icak - u mnie jest pod płytą elektryczną. W salonie typu kominkowego, muszę ustawić go aby był bardziej widoczny. I w sypialni na stacji pogodny. Myślę, że wystarczy :tak: Młoda woli moją komórkę... jeść. :-p A zabawki wprowadzam pojedyńczo, trochę z górką jest, wiec na ten moment - poza laptopem ( aby ochronić swój ) - dziękuję za takowe. Zresztą teraz na tapecie są zęby więc nic nowego nie cieszy :-(.
 
Do góry