reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokarm

CzarnaCzarna90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
30
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy to prawda że jak w ciąży nie leci siarka z piersi to może nie być pokarmu albo go będzie bardzo mało... Jestem w 39 tyg drugiej ciąży i żadnej siarki nie mam możliwe że nie bede miała pokarmu w pierwszej ciąży 10 lat temu też nie leciała mi siarka i rzeczywiście pokarmu to miałam dosłownie tyci tyci na dwa dni i nic.... Czekam na Wasze teorie na ten temat bo już sama zglupialam
 
reklama
Mi nie leciała, dopiero po porodzie zaczęła a na brak pokarmu póki co nie narzekam. W pierwszej ciąży podobnie a karmilam piersią 13 mies.
Na początku zawsze pokarmu jest tyci bo i żołądek dziecka wiele nie potrzebuje.
 
Mi też nic z piersi w ciąży nie leciało i też bardxo się bałam że nie będę mogła karmić. Gdy przystawiłam synka do piersi po porodzie to okazało się że pokarm jest i ten stan rzeczy trwa nadal - już prawie 13 miesięcy karmię.
 
Do góry