reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dla maleństwa

lil kate

Mama lutowa'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2006
Postów
2 225
Miasto
łódź
urzadzilyscie juz kacik dla maluszka? ja, mimo iz zdaje sobie sprawe ze maluch malo bedzie z niego korzystal, postanowilam sie tym zajac. i teraz studiuje katalogi z farbami, planuje jak ozdobic sciany (nie ma zbyt wielu wzorow szblonow w sklepach!) i gdzie powiesic obrazki. i mysle ciezko czy powiesic sliczne firanki w misie czy nastwic sie na malego alergika. moze macie jakies doswiadczenia? bylabym wdzieczna za rady :)
 
reklama
my właśnie jesteśmy w trakcie urządzania pokoiku dla starszej, najwyższy czas eksmitować ją z naszej sypialni, niech się przyzwyczai do swojego królestwa coby zazdrosna nie była jak maluch zajmie jej miejsce :-)

póki co mamy szaro i pusto ale jak wykombinujemy to się pochwalę ;-)
 
ja jestem na tym samym etapie co wisnia najpierw musze przenies patryczka do swojego pokoju tylko to nie takie łatwe bo maly przyzwyczail sie z nami spac w łozku
 
My też jesteśmy właśnie na etapie urządzania pokoiku :happy: Zaadaptowaliśmy nasz stary pokój-graciarnię na sypialnię dla nas i maleństwa. Na razie jesteśmy po malowaniu sufitu, tapetowaniu ścian i położeniu nowej wykładziny, tak więc wszystko będzie nowe :laugh2: Nie ma jeszcze łóżeczka ani nic.. na razie jest kącik dla maluszka z kolorową tapetką żeby było jaśniej i weselej i półeczkami na drobiazgi. W tym kąciku postawimy łóżeczko. Na lewo, obok drzwi będzie komódka, taka zwykła, na której zamontujemy szerszy blacik i przewijak. A pomiędzy naszym łóżkiem i łóżeczkiem dziecka chciałabym postawić jakiś wygodny fotel. Coś na pewno jeszcze na ściany popowieszam ale jeszcze nie wiem sama co :confused: Więc na razie jest całkiem łyso ale wklejam już pierwsze fotki :-D
 
generalnie ostatnimi czasy cały czas żyje w remopncie i brudzie juz mam dosć:wściekła/y: !!!!! narazie konczymy łazienke, potem bierzemy sie za pokój malenstwa, chociaż nie bedziemy szaleć bo i tak zastanawiam sie czy na początku nie mieć łóżeczka w naszej sypialni.
 
nie wiem czy my dobrze robimy,ale na razie n ie urządzamy pokoiku dla maleństwa bo i tak przez pierwsze miesiące bedzie dzizdzia spała z nami w sypialni. Ale nie powiem już mam pomysł jak bym chciała urządzić pokoik:)
 
My po weekendzie planujemy rozpocząć odświeżanie sypialni, bo tu na początku ulokujemy Maluszka. Zrobimy mu słodki kącik na łóżeczko, ale cała reszta, czyli np. wykładziny, firanki na razie pozostaną te co do tej pory. Przez pierwsze miesiące Maluszek i tak nie doceni. A po jakimś czasie i tak będzie nas czekała wielka rewolucja, bo sypialnię przeniesiemy do innego pokoju, a pokoik dziecięcy wtedy dopiero stanie się prawdziwym Jego pokoikiem.
 
reklama
ja na poczatku tez nie planowalam pokoiku, ale po pierwsze mam teraz mega duzo czasu, mam pusty pokoj w mieszkaniu. mam znajomych zajmujacych sie remontami i wielka radoche z wybierania farb, wzorkow, firaneczek, poleczek, lampeczek itp. wiec dzidzia bedzie spac w dzien w swoim pokoiku w lozeczku, a w nocy u nas. tzn. mamy olbrzymie lozko (takie ze sie drzwi sypialni ledwo otwieraja) ktore sila rzeczy stoi przy scianie i wlasnie przy cianie poloze wypeta gondole z mojego chicco i tam ulokuje malenstwo. zobaczymy jak to wyjdzie w praniu:confused:
 
Do góry