reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja myślę o tego typu mebelkach – trzeba tylko poczekać, aż będą w promocji (bo bywaja po 70-100zł). Pokój, w którym będziemy spali z maleństwem, jest przechodni i przez to jedna ściana jest „jakby wnękowa” , chodzi mi o to, że z obu stron na prostopadłych do niej ścianach są drzwi w odległości 35-40cm i chcemy na niej ustawił właśnie takie płytkie mebelki (maja 30cm głębokości) więc w sam raz dla nas. Łóżeczko, jak już kiedyś pisałam kupiliśmy używane z zamykaną szufladą i mój tato już je odnowił –– wiec super - takie jak chciałam. Zastanawiam się jeszcze nad głębszą komodą do postawienia koło łóżeczka, ale mój K mówi, że najwyżej dokupimy, bo nie trzeba.
Znalazłam też takie fajne meble do pokoju dla dziecka większego, że maja w sobie wszystko co trzeba… to też pokazuję.

11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpg
 
miki - przełóż swoje bluzki skarpetki i ciuchy których używasz na co dzień do jakiejkolwiek szuflady w domu, sama wypróbujesz i będziesz miała pewność co Ci bardziej odowiada...!!
 
Dora świetne te dla starszaka:tak: Ale dla czterolatka (śpiącego we wszystkich kierunkach) to chyba jeszcze trochę za wysoko to łóżeczko? jak sądzicie?
Komody fajne, gdzie w takich cenach można kupić? (jysk???)

miniaaaa jak tak, to już co innego :tak:
 
Ja mam dopiero mega zadanie bo musze urządzić na razie pokoik dla trójki i juz wiem że musze sie pozbyc niechcianego mebla w postaci piętrowego łózka bo moim córkom sie odwidziało i teraz spia razem na wersalce.

ciekawe, kiedy im się odwidzi i łóżko będzie wracać :-D a zadanie faktycznie raczej do łatwych nie należy
No na bank na pietrowe nie wrócą.I ciesze sie bo mam nabywcę na to pietrowe łózko.Moja znajoma(mama dwóch chłopców) jest na nie chętna.
 
Dora świetne te dla starszaka:tak: Ale dla czterolatka (śpiącego we wszystkich kierunkach) to chyba jeszcze trochę za wysoko to łóżeczko? jak sądzicie?
Komody fajne, gdzie w takich cenach można kupić? (jysk???)

Ja znam 2,5 latka który śpi na takim łóżku, tylko na dole nie ma biurka tlyko wolne miejsce na zabawki i taka jak by firaneczka. maluch uwielbia to swoje miejsce.
Ja spałam na łóżku pientrowym dość wysokim jak miałam 3 latka.
Jak dziecko ze zwykłego nei spada to z takiego też nie tym bardziej że zazwyczaj mają one wysoką barierke, chroniąca dziecko.
 
reklama
miki - przełóż swoje bluzki skarpetki i ciuchy których używasz na co dzień do jakiejkolwiek szuflady w domu, sama wypróbujesz i będziesz miała pewność co Ci bardziej odowiada...!!

Dzięki za radę :) O tym samym pomyślałam. Mam już trochę małych ubranek więc wypróbuję od razu na takich - jak tylko będę miała dostęp do komody (już za 2 tygodnie :-))
 
Do góry