reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2015' rozpoczęty przez koronkaa, 3 Luty 2015.

1. koronkaa

koronkaa Fanka BB :)

Kochane jak macie jakies inspiracje dla swoich skarbie na kąciki, pokoik to może bysmy sie podzieliły. Na pewno niektóre z was maja wielkie talenty ktore pewnie odkryjemy ;) ja niestety nie mam żadnego :) wrzuce tutaj swoje, ktore mi sie podobają :) ImageUploadedByForum BabyBoom1422958020.946932.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1422958032.213935.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1422958044.663889.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1422958055.347385.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1422958084.130715.jpg

2. mamaAnia77

mamaAnia77 Fanka BB :)

Koronka super wątek :)

te kąciki są piękne , u nas niestety za małe pokoje żeby coś takiego zrobić :happy: na pewno łóżeczko przez pierwszy rok będzie w naszej sypialni a co potem zobaczymy :-)

3. reklama
  4. Smile0206

Smile0206 Fanka BB :)

Koronka śliczne te pokoiku ale u mnie też mało miejsca a łóżeczko i tak będzie stało w naszej sypialni.

5. Marcysiaaa

Marcysiaaa Fanka BB :)

Świetny pomysł z tym wątkiem . Ja właśnie zamówiłam łóżeczko i komodę z przewijakiem . Mój ulubiony styl to klasyka i prostota w kolorze wenge . Poprostu uwielbiam ImageUploadedByForum BabyBoom1422972261.345278.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1422972272.778051.jpg

6. grabola87

grabola87 Fanka BB :)

No to i ja przedstawie wam mój projekt kupujemy takie meble na początek łóżeczko 140 cm przerabia się na tapczanik + komoda + fotel tylko chce z Ikei biały i może jak starczy pieniążków to regał na końcu się dokupi szafę :)

7. koronkaa

Piękne wasze pokoiki beda :) a gdzie kupować będziecie ? Może jakis link? Bo ja rowniez myślałam o biało drewnianych mebelkach bądź ciemnych :) wiec oba pomysły bardzo mi przypadku do gustu :) my
    Mamy duży pokoj dla dziecka z balkonem ale nie wiem jak to wszystko rozmieścić ;)

8. mamma-mila

mamma-mila Fanka BB :)

Fajny wątek Koronka ;*
    My od jutra zaczynamy działać z pokoikiem, mój tatko wpada i pomaga w malowaniu - będę wstawiać zdjęcia na bieżąco ;)
    Co do mebelków to w niedzielę jedziemy do Ikei, bo stworzyliśmy sobie systemy szaf pod nas, także fajna opcja za super pieniądze. Łóżeczko też tam kupimy, a po komodę z przewijakiem Sebek pojedzie do Berlina do Ikei, bo akurat ma tam szkolenie to załatwi tą sprawę, bo w Poznaniu nie jest dostępna :(
    My robimy Edkowi pokój marynarski :D

9. koronkaa

Mamma-mila nie moge sie doczekać jak bedzie wyglądał pokoj :) marynarski styl ale czad :))

10. reklama
  11. grabola87

grabola87 Fanka BB :)

12. koga

koga Mama Maksa i Julka

a to ja Wam pokażę pokój Maksa, jaki urządziliśmy mu jak poszedł do szkoły - oczywiście na co dzień jest bardziej zabałaganiony, a nad łóżkiem wiszą mapy i oprawiony plakat Jacka Sparrowa

w tym roku urządzimy pokój młodszemu - będzie minecraftowy i zielony, plakat z minecrafta już mamy;-)

Załączniki:

Poleć forum