reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam bezpłatne bajki do słuchania (załączam link w prezencie)

Dołączył(a)
14 Wrzesień 2011
Postów
4
Rozwiązania
0
Dzień dobry
Nazywam się Mariusz Szwonder. Jestem surdopedagogiem oraz autorem bajek dla dzieci. Zapraszam do korzystania z kanału "Mały Świat", do współtworzenia ktorego zaprosiłem znanych i lubianych artystów, np. Piotra Fronczewskiego, Krystynę Czubównę czy Mariana Opanię.
Warto pomóc dzieciom w tym, by nauczyły się skupić swoją uwagę nie tylko na treściach obrazkowych, ale również na dźwiękach. Oczywiście nadal najwartościowsze jest głośne czytanie lub - najlepiej - opowiadanie. Ale to zawsze jest to pierwszy dobry krok. Proszę o dokonywanie bezpłatnej subskrypcji kanału. Warto, gdyż powstanie kontynuacja "Małego Świata".

Oto link do omawianego kanału:

Link do: Mały Świat Mariusz Szwonder

Pozdrawiam
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry