reklama

polecam fryzjera warszawa

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez emillinka, 24 Listopad 2006.

1. emillinka

emillinka Mama lipcowa'06 mamamartynki

wczoraj po 4 miesiącach wybrałam się w końcu do fryzjera bo w poniedziałek wracam do pracy:-( i jakoś musze wyglądać , ktoś na forum polecił nowootwarty salon na Kabatach - postanowiłam zaryzykować :szok: i co:confused: jestem przeogromnie zachwycona :tak::tak: wkońcu wyglądam jak człowiek nie jak kura ...
    moge podać namiary bo warto :tak::tak: P.Maćka i P.Hania Kabacki Dukt 1 tel do salonu 424 79 41 czuje sie jam nowonarodzona a jak mama szczesliwa to i dziecko tez :-D hihihihi to zaszalałam troche

2. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

A moze jakies foto? Przed i po?
    :-)

3. reklama
  4. emillinka

emillinka Mama lipcowa'06 mamamartynki

przed tragedia była nie zrobiłam porównania ale mój mąż nawet zauważył czego nigdy nie robi :-) i powiedziała ze wyglądam bosko ;-) hhihihihihi

5. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Noooo jak facet zauwazyl to musi byc totalna zmiana:laugh2::laugh2::laugh2:
    Szkoda,ze mam tak daleko do Warszawy:eek::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

6. mamusik

mamusik Początkująca w BB

heheheh no moj kolega z pracy ostatnio zauwazyl ze cos zrobilam z wlosami a ja je tylko wyprostowalam:) heheheh

7. ulla12

ulla12 Początkująca w BB

polecam, salon Empire w Warszawie. przez pół roku nie odwiedzałam żadnego specjalisty od włosów, więc trochę zarosłam. ale pani fryzjerka doprowadziła mnie do porządku. wyszłam stamtąd naprawdę zadowolona, a jak mnie facet zobaczył to zrobił wielkie oczy i w ogóle nie mógł mnie poznać, hehe^^

8. ola87r

ola87r Zaangażowana w BB

wedlug mnie bezaplecayjnie najlepszy jest Denique w Arkadii

9. asiuladob

asiuladob Początkująca w BB

Nie wiem czy temat aktualny, ale na przyszłość się wypowiem. Ja polecam na Kabatach Studio Fryzur Art Hair. Pan Jakub Chmielewski, który się mną zajął, ma świetne ręce do włosów. Udało mu się poskromić moje "sianko" i wreszcie wyglądam jak człowiek. Włosy naprawdę ładnie przycięte, dobrze się układają i nie odrastają na potęgę. Koleżankom się podoba i już pytają gdzie tak fajnie można się ostrzyc XD Polecam

10. reklama
  11. Mardonna

Mardonna Początkująca w BB

Ja się zgodzę akurat z ola87r co do denique w arkadii.

ola87r - zaglądasz tam nadal może? I ewentualnie do kogo konkretnie :) ja do fryzjerki Ewy wpadam i polecam.

12. mamapolkowa

mamapolkowa Zaciekawiona BB

Poleć forum