reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam:)

Cześć jestem mamą 3 dzieciaczków;-) i także borykam się z rozstępami od 12 lat ale pierwsze słysze aby kosmetyczka miała że tak się wyraże taką moc:-Dz tego co ja wiem to tylko skalpel albo laser ale może się myle to mnie poprawcie bo sama bym się niezmiernie ucieszyła:tak: Ja tylko doszłam do tego że można je bardzo wybielić i nie są tak widoczne ale jednak są :-) A co do tej kawki to słyszałam że to daje duże efekty:))przede wszystkim działa na zasadzie pylingu i kofeina przyspiesz cały proces ja jeszcze słyszałam o owinięciu się folią i założeniu czegoś ciepłego na to żeby ta kofeina miała możliwość wchłonienia się w tkankę tłuszczową:)Nie wiem nie stosowałam ale słyszałam że działa i nie powinno mieć skutków ubocznych:))
Kosmetyczka usuwa rozstępy na stałe laserem. Zabiegi kosztują od 1-3 tys. zł.
 
reklama
Kosmetyczka usuwa rozstępy na stałe laserem. Zabiegi kosztują od 1-3 tys. zł.
A no właśnie tak jak pisałam laserem;-)ale że kosmetyczka? fajnie musze o tym poczytać i sama się zastanowić nad tym :tak:jak się już nie ma w planach bąbęlków warto pomyśleć :-Dale ja jeszcze musze poczekać:-D;-)
 
Powiem Tobie Julia, ze nie jestem pewna, czy rozstepy, ktore juz sa mozna czyms skutecznie zlikwidowac. Jesli sa czerwone czy fioletowe to masc na blizny spowoduje, ze stana sie biale, a wiec mniej widoczne ale nie sadze aby zniknely. Rozstep jest jak blizna...a biala blizne zlikwidowac mozna tylko ewentualnie laserowo. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
Zgadzam sie.Ja sama mam mnostwo rostepow, natura mnie nie rozpiescila..Pomimo smarowania i wylewania na siebie litrow kremow i balasamow w ciazy rozstepy mam.Po 3 latach zbielaly i sa prawie niewidoczne ale jednak sa.Bardzo pomogl mi tez bio oil.
stosowalam ten bio oli.........niestety nie dal wiekszych skutkow;(ale dzieki za pomoc i rade
No nie ma srodkow cud, ktorym posmarujesz dwa razy i juz.Potrzeba na to czasu...

A no właśnie tak jak pisałam laserem;-)ale że kosmetyczka? fajnie musze o tym poczytać i sama się zastanowić nad tym :tak:jak się już nie ma w planach bąbęlków warto pomyśleć :-Dale ja jeszcze musze poczekać:-D;-)

Nigdy nie mow nigdy :-D

A co masci di bradzo skuteczny jest Cepan, oczywiscie z Pl , ale nie mialam cierpliwoscie do tego bo to strasznie smierdzi cebula :baffled:
 
Tak, tak Cepan dobry jest! Coprawda mnie rozstępy ominęły ale bliznę po oparzeniu skutecznie zmniejszyły a nawet momentami zlikwidowały
 
Dziewczyny nie wiecie moze co jest dobre na wypadajace wlosy?
Nie wiem jakas odzywka/maseczka,witaminy?
Nie dlugo lysa bede:-Dwszedzie sie walaja.
 
Dziewczyny nie wiecie moze co jest dobre na wypadajace wlosy?
Nie wiem jakas odzywka/maseczka,witaminy?
Nie dlugo lysa bede:-Dwszedzie sie walaja.

Mi po porodzie straaaaaaaaasznie wypadał włosy i kupiłam sobie w Polsce szampon wzmacniający do włosów zniszczonych RADICAL (dostępny w aptekach). Jak dla mnie rewelka!! Efekty już po 2-3 myciach Polecam A co dobrego można dostać tutaj niestety nie mam pojęcia
 
Dzieki Moniak.
Mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu bede wiedziala co z paszportem i pojedziemy do PL 12czerwca i tam wzmocnie swoje klaczki:-D.
A jak nie to najwyzej wylysieje.

A moze ktos inny czegos tu uzywal i moze mi polecic?
 
reklama
hej dziewczyny chcialam waszej rady;;po ciazy na brzuchu zostaly rozstepy.......:-)smarowalam w ciazy ale widac nic nie dalo....ktos mi kiedys mowil ze na rozstepy kupuje sie masc na blizny czy to prawda?????czym pozbywacie sie tego dziadostwa:-)zapomnialam jak ta masc sie nazywa jesli ktotas z was wie...........dzieki za odpowiedzzzzzz,,,,wybieram sie na wakacje do hiszpani i chyba bede musiala zakyc ten brzuszek odpowiednim strojem;)a mama moja mowi ze tam tak goraco
TA MASC TO CEPAN...SMIERDZI ALE POMAGA
wyprobowane na moim ciele po 4 ciazach
 
Do góry