reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

polecam Pampersy Bambino Baby love

Wyprobowalam te pampersy i niestety dla nas sa do niczego, po pierwsze przemakaja a po drugie te falbanki jak dla nas sa za duze przez co obcieraja synka, gdy zalozylam pieluche ciagle lapal sie za krok i ciagnal po godz zobaczylam nozki byly obtarte:no:dlatego juz nie kombinuje i zostajemy na zielonych pampersach.
 
reklama
Ojej kochana, to faktycznie niedobrze... Ale Ty mówisz o Dada czy Bambino właściwie? Tak sobie pomyślałam, że może rozmiar pieluszki był nieodpowiedni i stąd wrażenie, że falbanki za duże i przeciekanie? Ja należę akurat do tych mam, które nie mają żadnych, najmniejszych nawet zastrzeżeń do Bambino, dlatego jestem bardzo zaskoczona tym co piszesz. Mam nadzieję, że maluch czuje się dobrze już i że zapomniał o tych niemiłych otarciach. Cóż, ile maluszków tyle pup i każdemu jednak te pieluszki dobierać trzeba indywidualnie, bo każde dziecko ma inne ciałko i inne potrzeby.
 
Ostatnia edycja:
Myślę że wiele z Was potwierdzi to że każde dziecko inne i każdemu dziecku inna pieluszka odpowiada. Jedno ma bardziej tłuściutkie nóżki, inne jest szczuplejsze, u jednego dziecka pieluszka bardziej jest dociśnięta w kroku u innego mniej. U na wiele pieluszek się nie sprawdziło, bo właśnie zawsze w czasie snu syn mi się przesikiwał. Oczywiście ważne jest jest to, jak się pieluszkę dopnie, zapnie. U mnie u jednego bliźniaka muszę mniej na pupie zostawić a więcej na brzuch pociągnąć aby wszystko było ok. U drugiego jest wszystko ok, nic specjalnego robić nie muszę. U nas Bambino i ten dodatkowy wsad puply sprawdzają się dobrze. U mnie jakby nie było szukamy oszczędności bo przy dwójce dzieci nie jest za kolorowo. TE pieluszki są ok. I jak widać co mam, co dziecko tyle opinii. Najważniejsze aby znaleźć dla siebie i dziecka "złoty środek" :)
 
koleżanka właśnie szuka jakiś pieluszek dla swojej małej bo te wszystkie najbardziej znane marki wypróbowała i ciągle odparzenia ma :baffled: ale jakie i już zdesperowana poprosiła mnie żebym poczytała co jeszcze można wypróbować ... a o tych to ja jeszcze nie słyszałam są jakieś próbki może ? takie po kilka sztuk tylko pakowane ?
 
Femmefatal są:tak: Zajrzyj do żabki, tam znajdziesz 2pack za 1.99zł , jeśli coś nie podpasuje to nic się nie traci :tak::blink:
 
Dokładnie. Ja kupowałam dwupak w żabce właśnie a potem już w tesco a ostatnio w drogeri Dayli byłą fajna oferta cenowa.
 
Femme - koniecznie wypróbuj je sobie. U nas tolerowane są przez małą alergiczkę z naprawdę wrażliwą skórą. Bambino są z oddychających materiałów, więc powinny być dobre.
 
reklama
Do góry