reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

reklama
anka- ja widziałam ostatnio kozaki futerkowe fiolet z białym, też takie papciowate śliczne. Mierzyłam małej, ale za duże miałam jeszcze długo się zastanawiałam, ale nie wzięłam:dry: moje dzisiaj jak tam będę, i jeszcze będą to wezmę :tak:


Kombinezon planuje kupić w całości, taki jak śpiochy są.
 
Też mam kombinezon, ale on niepraktyczny na wyjazdy samochodowe, więc mam też kurteczkę zimową. W razie czego jestem przygotowana na różne ewentualności.

Czapkę robi mi moja mama CZAPKA MONSTER szydełko 44- 52 cm SESJA (3606890420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. coś takiego.

Do tego dwustronną apaszkę na polarku i komin. Też mi zrobi :)

Rękawiczki mam, rajstopki 3 pary (wystarczy?!), buty, kombinezon, kurtka, śpiworek do wózka. O czymś zapomnialam?


A Wy wyszykowane do zimy?
 
anka: u nas wszystko już jest tylko szaliczka i apaszki z polaru brak. Też zamówię u mojej mamy to mi szaliczek na drutach zrobi.
Śpiworek i kombinezon na allegro kupiłam. W końcu się przemogłam.
 
Udało mi się dorwać te buciki ;-)
SAM_1939.jpg jednak pod róż bardziej podchodzą :-p

anka- ja jak na razie to kurteczki mam, za kombinezonem się dalej rozglądam. Po wtorkowym szczepieniu będę wiedziała, ile mała już mierzy to myślę, że coś kupię.
Czapkę mam ze smyka, kupiłam za kupon rabatowy, który był w pudełku ze szpitala
Cool Club, Czapka dziewczęca, rozmiar 50 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
Apaszkę mam jedną polarkową, szalik też jakiś jest, ale pewno jeden lub dwa dokupię cieplejsze, albo jak piszesz komin- będzie wygodniejszy :-) rajstopek to chyba z 6 par mam...rękawiczki ostatnio kupiłam, chociaż podobał by mi się kombinezon, który ma łapki.
 

Załączniki

  • SAM_1939.jpg
    SAM_1939.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 25
Ho ho, zakupy pełną parą. Tylko poczytać sobie mogę i pomarzyć. Wszystko mam po siostrzeńcach, co i cieszy i smuci:-D Co prawda nic do siebie kolorystycznie nie będzie pasowało, co trochę męczy moje poczucie estetyki, ale cóż darowanemu koniowi....:-D
 
pscólka- ja tez mam ciuchy po synku siostry synku przeszlo na Alana a teraz ma Marcel kombinezonow to mam chyba z 5 sztuk hehehe od 68-86 moglabym sklep otworzyc :pPP bo juz mam 3 kartony po Marcelu i 3 czekaja po Alanie:-DTez troszke zaluje ale chociaz kase na cos innego przeznaczam :)
izik-fajne"koazczko-papućki:tak:"
 
reklama
To cieszcie się, dziewczyny, że chociaż trochę kasy zaoszczędzicie. :) ja Młodemu kombinezon jesienny i zimowy przez tabice kupowałam, nie wyobrażam sobie kupować nowych, za dobrą stówkę, jak nie lepiej. Ja sama nie jestem jescze zaopatrzona w płaszcz i kozaki... Pewnie całą zimę w trampkach przelatam... A plaszczyka po SH poszukam :D jeśli jakaś perełka się trafi akurat to kupię, a jak nie, to kolejne kilka stówek pójdzie...
 
Do góry