reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położna prosi wszystkie MAMY o pomoc:)

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2008
Postów
5
[FONT=&quot]Witam serdecznie wszystkie MAMY! Jestem położną, studiuję na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i piszę pracę magisterską o żywieniu niemowląt i małych dzieci. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich MAM o poświęcenie kilku minut i wypełnienie anonimowej ankiety, która znajduje się pod adresem:

Żywienie niemowląt i małych dzieci - www.ankietka.pl

Wyniki ankiety będą analizowane zbiorczo i posłużą wyłącznie do celów naukowych.
Będę bardzo wdzięczna każdej Pani, która zdecyduje się mi pomóc wypełniając ankietę.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie MAMY i ich maluszki:)
Z góry dziękuję za pomoc:)[/FONT]
 
reklama
Witam Panie,
już wyjaśniam - pytania w ankiecie rzeczywiście się powtarzają ponieważ są 3 grupy Mam - Mamy które karmią piersią (lub karmiły w przeszłości) przez co najmniej 6 pierwszych miesięcy; Mamy które podają (lub podawały) swoim maluszkom mleko modyfikowane oraz te które podają (lub podawały) zarówno mleczko z piersi jak i mleko modyfikowane:) Dlatego każda z Pań która zechce wypełnić moją ankietę zostanie poproszona o odpowiedzi tylko na te pytania które jej indywidualnie dotyczą:)
Wiem, ze to może się wydawać dziwne albo skomplikowane... Dlatego tym bardziej jestem wdzięczna wszystkim Paniom, które zechciały mi pomóc:)
Przy okazji - chciałam SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM PANIOM KTÓRE WYPEŁNIŁY ANKIETĘ:)
Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie pozdrawiam!
 
reklama
Do góry