reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położna

agaced2002

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Marzec 2023
Postów
24
Witam, czy jak położna przychodzi po porodzie do domu to sprawdza szuflady , szafy itp ? Jak to i was wyglądało ?
 
reklama
Nic nie sprawdza, tylko czy dziecko ma łóżeczko, gdzie spać itp. Do szafy ani nic nie zagląda zajmuje się noworodkiem 🙂
 
Położna po porodzie przychodzi na wizytę patronażowe do dziecka, a nie na kontrole mieszkania/domu 😅 z jakiej racji ma mi zaglądać do szafek?
 
Położna po porodzie przychodzi na wizytę patronażowe do dziecka, a nie na kontrole mieszkania/domu 😅 z jakiej racji ma mi zaglądać do szafek?

Hmm w krajach Skandynawskich chyba sprawdzają warunki w jakich mieszka dziecko, z tego co kojarzę więc może stąd autorce przyszło to do głowy
 
Hmm w krajach Skandynawskich chyba sprawdzają warunki w jakich mieszka dziecko, z tego co kojarzę więc może stąd autorce przyszło to do głowy
w sensie rozumiem takie rozejrzenie się, czy dziecko ma łóżeczko i ogólnie jak wyglada dom, ale szperanie w szafach i szafkach to już trochę przesada.. trochę za bardzo naruszałoby to prywatność.
 
to z ciekawości zapytam - co masz zamiast łóżeczek? Jak śpią? ☺️

Każde spało ze mną (i z tatą) do mniej więcej 2 roku życia ;) ja karmię piersią i nie wyobrażam sobie w nocy wybudzać się do łóżeczka bo bym chyba się zajechała. Kocham spać.
Teraz czwarta ciąża, trzecie dziecko i na bank będzie tak samo.
 
reklama
Każde spało ze mną (i z tatą) do mniej więcej 2 roku życia ;) ja karmię piersią i nie wyobrażam sobie w nocy wybudzać się do łóżeczka bo bym chyba się zajechała. Kocham spać.
Teraz czwarta ciąża, trzecie dziecko i na bank będzie tak samo.
oki w tym sensie ☺️ u nas również nie będzie takiego typowego łóżeczka, ale będzie dostawka. Nasze pierwsze dziecko wiec życie zweryfikuje co i jak, ale również nie wyobrażam sobie tego wstawania do łóżeczka, a również planuje KP🙈☺️
 
Do góry