reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w interpretacji wynikow badan

Tibix morfologie tez zrobilam, tam wszystko ok ;)

Mialam sie odezwac wczesniej ale mialam takiego dola, ze ledwo sie z niego wykopalam. Teraz natomiast jestem tak szczesliwa i pelna energii, ze ojej. Ehh kobiety i wahania nastrojow.
 
reklama
Tibix to do bardzo dobrego lekarza trafiłaś. Ureoplasme rzadko że robią, jakoś mało lekarzy wie o tej okropne bakterii. No i panel badań sensowny bez naciągania;-). A jaka klinika? I doktor? Warto wiedzieć, żeby polecać.

Jasne, moze komuś sie takie info przydać :) klinika invicta we Wrocławiu, byłam u dwóch lekarzy, ale nazwisk juz teraz nie pamietam i nie chce zgadywać.
 
Hej, jeszcze raz dziekuje wszystkim za wypowiedzi. Bylam u ginekologa, zobaczyl wyniki i stwierdzil, ze sa w normie. TSH troche za wysokie ale mowil, ze nie skupialby sie na tym za bardzo. Kazal probowac dalej, jako ze 2 poronienia "moga sie zdazyc". No i potem zrobil USG i od razu powiedzial, ze chyba zna przyczyne moich niepowodzen. Mam przegrode w macicy, ktora uniemozliwia dalszy rozwoj zarodka i dlatego ciaza konczy sie poronieniem w pierwszym trymestrze. Dostalam skierowanie do szpitala na histeroskopie i ewenualnie usuniecie tej przegrody. Trzymajcie kciuki ;)
 
Do góry