reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w odczytaniu testów owulacyjnych

Musia94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
24
Według apki mój kalendarzyk dzisiaj wypada dzień owulacji, natomiast zaczęłam w tym cyklu monitorować poziom LH testami z allegro i nie widzę tam owulacji -
IMG_20210323_120555qq.jpg


czy wynik z 14dc wskazywał na owu, czy jeszcze czekać? Dzięki za pomoc!!
 
reklama
Według apki mój kalendarzyk dzisiaj wypada dzień owulacji, natomiast zaczęłam w tym cyklu monitorować poziom LH testami z allegro i nie widzę tam owulacji -Zobacz załącznik 1251441

czy wynik z 14dc wskazywał na owu, czy jeszcze czekać? Dzięki za pomoc!!
Cześć kochana :) na spokojnie ... ja tez się spinałam ze nie ma na testach ani śladu wzrostu hormonu a owulacje wedlug kalendarza powinnam mieć 16dc , jakim zdziwieniem było gdy dziś w 20 dc zaczęła kreska ciemnieć :)
CED8F347-E8C8-43DE-AB9F-BC139ED6B346.jpeg
 
Dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście :) Staramy się już z partnerem jakiś czas, do tej pory bardziej na luzie, ale pora poobserwować cykl, bo coś nam nie wychodzi :( Czekam dalej, a jak się nie pojawi to zgłoszę się do ginekolog z tym problemem, bo na razie mnie olewa, nie zleca badań i każe się starać dalej...
 
Do góry