reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w wyborze lekarza

Oovezenom

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2021
Postów
19
Hej dziewczyny. Jestem po 4 poronieniach. Od kilku dni próbuje dodzwonić się do prof Malinowskiego. Nikt nie odbiera. Czy myślicie ze to dobry wybór? W żadnej ciąży nie pojawił się zarodek. Jestem bezradna. Dwie różne kliniki nikt nic nie wie, rozkładają ręce. Wina zwalana na wadliwe zarodki. Ile można mieć wadliwych zarodków pod rząd. Proszę doradźcie mi do jakiego lekarza się udać i jeśli to Malinowski jest najlepszy to jak się tam kurde dodzwonić...
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem po 4 poronieniach. Od kilku dni próbuje dodzwonić się do prof Malinowskiego. Nikt nie odbiera. Czy myślicie ze to dobry wybór? W żadnej ciąży nie pojawił się zarodek. Jestem bezradna. Dwie różne kliniki nikt nic nie wie, rozkładają ręce. Wina zwalana na wadliwe zarodki. Ile można mieć wadliwych zarodków pod rząd. Proszę doradźcie mi do jakiego lekarza się udać i jeśli to Malinowski jest najlepszy to jak się tam kurde dodzwonić...
Nie bardzo wiem jak Ci pomóc jak nie wiem z jakiego miejsca w Polsce piszesz.
Czy jajo płodowe było a zarodka nie było?
Ja miałam raz taką sytuację i mój ginekolog powiedział mi, że jeśli przydarzyło by się coś takiego kolejny raz to trzeba by było wykonać testy genetyczne. Czy Ty miałaś 4 razy taką sytuację?
 
Jestem z Podlasia. U mnie te ciąże wszystkie zatrzymywały się w 6 tygodniu. W jednej był widoczny mały zarodek. Badania genetyczne zrobione... jesteśmy „czyści”
 
Kurcze to w wyborze lekarza Ci nie pomogę bo jestem z wielkopolski...

Powiem Ci tylko jaka sytuacja była u mnie w rodzinie bo też ciążę kończyły się szybko, parę tygodni i samoistne poronienie, wiele lat szukali przyczyny i w końcu znaleźli. Ciotka miała za gęsta krew i nie dopływała do płodu, całe ciążę później musiała dawać sobie zastrzyki na rozrzedzenie krwi żeby utrzymać ciążę.

Nie mówię, że możesz mieć akurat to samo ale tutaj długo szukali więc może warto sprawdzić pod tym kątem też ? Tutaj akurat profesorzy z Poznania do tego doszli.
 
Kariotypy mthfr, na trombofilie itd. W sumie wyszła mi mutacja w V R2. Przepraszam, pominęłam to a przez to przyjmuje clexane
Trombofilia, przeciwciała przeciwplemnikowe, komórki nk, allo mlr, zespół antyfosfolipidowy? Wiele dziewczyn tutaj z forum leczy się u docenta Paśnika w Łodzi i dzięki niemu tula juz swoje maluchy i to nie jednego. Jest on specjalista w dziedzinie immunologii. I chyba tutaj szukałabym przyczyn Twoich niepowodzeń.
 
reklama
Trombofilia, przeciwciała przeciwplemnikowe, komórki nk, allo mlr, zespół antyfosfolipidowy? Wiele dziewczyn tutaj z forum leczy się u docenta Paśnika w Łodzi i dzięki niemu tula juz swoje maluchy i to nie jednego. Jest on specjalista w dziedzinie immunologii. I chyba tutaj szukałabym przyczyn Twoich niepowodzeń.
Moja kuzynka masę km też przejechała, żeby u niego się leczyć i dzięki temu po 5 latach starań w końcu się udało.
 
reklama
Do góry