reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc

Dominika!+

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Luty 2023
Postów
49
Wiem że bardzo głupie pytanie ale czy mozna zajsc w ciaze jeśli chlopak spuścił na brzuch ja byłam w majtkach , a później sperma została wytarta czy istnieje możliwość zajścia w ciaze , czy musze brać tabletkę po , proszę mnie nie krytykować pytam poważnie, bardzo się stresuje i proszę o poważne odpowiedzi
 
reklama
Naprawdę?? Mam dużo stresów i nie wiem czy to jest realna sytuacja i czy musze się bać wiem jak to brzmi ale chciałam spytać by miec pewność

Jak bum cyk cyk.
Starala się chwile i nic nie wychodziło. Aż kiedyś się z mężem „pobawili” i bum, dziecko.
Ma już ponad roczek to małe stworzenie.
 
reklama
Czyli w tej sytuacji kupić tabletke po ?? Mam dość spory problem z hormonami więc obawiam się że złe na mnie wpłynie ale skoro są takie przypadki ja już nie wem eh
 

Podobne tematy

Do góry