reklama

Pomocna dłoń, czyli po co tutaj jestem ;)

Temat na forum 'Rodzinne porady' rozpoczęty przez kasia-matiy, 31 Październik 2013.

 1. kasia-matiy

  kasia-matiy Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam.

  Postanowiłam powiedzieć Wam kilka słów o sobie oraz przede wszystkim, po co powstał ten dział.
  Zależało mi na tym, aby stworzyć dla Was miejsce, w którym zawsze będziecie mogli poprosić o pomoc, poradę lub porozmawiać bez obawy, że zostaniecie obrzucenie obelgami czy skrytykowani. Ja nie oceniam, staram się pomóc.

  Moim wielkim marzeniem było ukończyć szkołę psychologii i w przyszłości zostać psychologiem. Już od czasów szkolnych interesowały mnie te zagadnienia, uczęszczałam na kołka psychologiczne ale jakoś nie myślałam, żeby w tym kierunku się kształcić. Szkoda. Niestety zbyt późno odkryłam swoje powołanie. Dziś siedzę w domu z synkiem. Niczego nie żałuję, a swoją wiedzę wciąż poszerzam swoją wiedzę, nie tylko poprzez książki ;-) Spełniam się także pomagając innym na łamach forum. Zawsze staram się być obiektywna i nie osądzać wyborów innych ludzi. Każdy ma prawo popełniać błędy i znosić cierpienie według własnego uznania. Wyciągam do Was Pomocną Dłoń. Jestem tutaj dla Was i postaram się zawsze pomóc w miarę swoich możliwości. Tutaj nie ma tematów tabu, nie ma wstydliwych problemów. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach, by publikować swoje pytania czy prośby, zawsze możecie wysłać do mnie wiadomość prywatną. Na pewno odpowiem ;-).

  Możecie zadawać pytania dotyczące własnych przeżyć i trosk, a także dotyczące Waszych dzieci, wychowania, rozwoju, zdrowia. W zasadzie panuje dowolność tematów ;-). Jestem otwarta na Wasze problemy.

  Pamiętajcie, że dział został stworzony na próbę. Tylko od Was zależy, czy się utrzyma.

  Pozdrawiam.
   
  Ostatnia edycja: 31 Październik 2013
 2. reklama

Poleć forum