reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy- beta HCG

kingulxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2020
Postów
39
Cześć dziewczyny. Kalkulator ciąży pokazuje, ze mam 6 tydzień i 4 dzień. Do ginekologa umówiłam się na 8 tydzień ale po dzisiejszych wynikach badań zmieniłam termin na jutro. Jestem przerażona.
28.08 - beta hcg 17666
01.09 beta hcg 40800

wedlug kalkulatora beta hcg ciąża rozwija się nieprawidłowo. Jakie sa Wasze doświadczenia? Od rana nie śpię, nie mogę pracować.
 
reklama
Przy takich wartościach powtarzanie badania jest bez sensu. Ja tak zrobiłam i przez to do 9 tc żyłam w stresie. Powinnaś zrobić USG, dla lekarzy to jest decydujące. Kilku lekarzy autentycznie wyśmiało mnie z tym badaniem (a u mnie nawet były spadki tych wartości o połowę), bo można już potwierdzić, czy ciąża żyje w USG. A badanie betaHCG w 6 tc nie jest miarodajne i może jedynie wykańczać kobiety nerwowo.
 
Przy takich wartościach powtarzanie badania jest bez sensu. Ja tak zrobiłam i przez to do 9 tc żyłam w stresie. Powinnaś zrobić USG, dla lekarzy to jest decydujące. Kilku lekarzy autentycznie wyśmiało mnie z tym badaniem (a u mnie nawet były spadki tych wartości o połowę), bo można już potwierdzić, czy ciąża żyje w USG. A badanie betaHCG w 6 tc nie jest miarodajne i może jedynie wykańczać kobiety nerwowo.
Dziękuje za słowa wsparcia! Jutro mam wizytę ale czytając wszystkie artykuły w internecie byłam załamana .. 😢
 
reklama
reklama
Do góry