reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża, pomocy.

Dziewczyny pomocy. Ostatnia miesiączka 10 marca, cykle przeróżne nie regularne. Biorę duphaston od 16 do 25 dc. Zazwyczaj po tym 28 dc mam miesiączkę. W tym miesiącu się nie pojawiła. Wydaje mi się że miałam owulacje późną tzn. 5-6 kwietnia. 11 kwietnia zrobiłam test o czułości 10. 2 kreska bardzo blada. 17 kwietnia beta hcg 16,5 z krwi. 19 kwietnia beta hcg 32,1 z krwi. Lekarz kazał brać duphaston co 12h Jutro wizyta u lekarza. Boję się czy wszystko będzie ok i jest to wczesna ciąża czy może jakaś biochemiczna lub pozamaciczna... W załączniku dzisiejszy test ciążowy

Załączniki

• IMG_20210419_093555.jpg
    IMG_20210419_093555.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 164
reklama

eij

Fanka BB :)
Dziewczyny pomocy. Ostatnia miesiączka 10 marca, cykle przeróżne nie regularne. Biorę duphaston od 16 do 25 dc. Zazwyczaj po tym 28 dc mam miesiączkę. W tym miesiącu się nie pojawiła. Wydaje mi się że miałam owulacje późną tzn. 5-6 kwietnia. 11 kwietnia zrobiłam test o czułości 10. 2 kreska bardzo blada. 17 kwietnia beta hcg 16,5 z krwi. 19 kwietnia beta hcg 32,1 z krwi. Lekarz kazał brać duphaston co 12h Jutro wizyta u lekarza. Boję się czy wszystko będzie ok i jest to wczesna ciąża czy może jakaś biochemiczna lub pozamaciczna... W załączniku dzisiejszy test ciążowy
Przyrost bety jest prawidłowy. To wczesna ciąża dlatego beta jeszcze stosunkowo niska.

Kazumi

Moderator
Członek załogi
Spróbuj się nie denerwować. Pamiętaj, że na tak wczesnym etapie lekarz może jutro wiele nie zobaczyć i to będzie całkiem normalne.
Beta i test jak najbardziej mogą wskazywać na wczesną ciążę.

Do góry