reklama

Pomocy co robić!?!

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Tinka2112, 6 Październik 2009.

1. Tinka2112

Tinka2112 Początkująca w BB

Lekarz prowadzący (ginekolog) nie chce przypisać mi antykoncepcyjnych tabletek z racji jak twierdzi "pani jest otyła " tzn. mam nadwagę.
    CO ROBIĆ!?!

Oboje z mężem sie zdecydowaliśmy na to że ja będe brać tabletki :zawstydzona/y: ponieważ chcemy zaczekać z poczęciem drugiego dziecka (syn Krzyś 4`5m-ca)
    A tu taka wiadomość od lekarza przecież nie Karmię już piersią a co do nadwagi to mam ją już 11 lat i przed pierwszą ciążą nie było problemu brałam (CILEST) leki przez 1`5 roku i nic się nie stało:confused2::wściekła/y:
    NIEROZUMIEM LEKARZA
    Pomóżcie!!!!!:-(

2. marysiam

marysiam Początkująca w BB

witam, może powinnaś poradzić się innego lekarza bądz poprosić o inną antykoncepcje np wkładke wewnątrz maciczną.

3. reklama
  4. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

Nie wiem może pójdz do innego lekarza

5. mamaczarusia

mamaczarusia Fanka BB :)

a czy to ten sam lekarz przypisywal ci wczesniej pyle? idz do innego lekarza, ale skoro odmowil to musial miec ku temu jakies powody. przy otylosci moga wystapic problemy z krazeniem plus pyle to niedobre polaczenie. tylko w takim przypadku jest DUZA róznica pomiedzy otyloscia a nadwaga

Ostatnia edycja: 7 Październik 2009
  6. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Z badań wynika, że antykoncepcja hormonalna u osób otyłych może doprowadzić do zakrzepicy, dlatego proponuje się pajcentkom zmianę nawyków żywieniowych i spadek wagi. Zapytaj o wkładke wewnątrzmaciczną, ale nie hormonalną.

7. Tinka2112

Tinka2112 Początkująca w BB

:-D Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :-) Już po kłopocie inny lekarz po serii badań wypisał mi leki bez problemu. :szok:

Poleć forum