reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy co robić!?!

Dołączył(a)
6 Październik 2009
Postów
5
Miasto
woj. Warmińsko-Mazurskie
Lekarz prowadzący (ginekolog) nie chce przypisać mi antykoncepcyjnych tabletek z racji jak twierdzi "pani jest otyła " tzn. mam nadwagę.
CO ROBIĆ!?!

Oboje z mężem sie zdecydowaliśmy na to że ja będe brać tabletki :zawstydzona/y: ponieważ chcemy zaczekać z poczęciem drugiego dziecka (syn Krzyś 4`5m-ca)
A tu taka wiadomość od lekarza przecież nie Karmię już piersią a co do nadwagi to mam ją już 11 lat i przed pierwszą ciążą nie było problemu brałam (CILEST) leki przez 1`5 roku i nic się nie stało:confused2::wściekła/y:
NIEROZUMIEM LEKARZA
Pomóżcie!!!!!:-(
 
reklama
a czy to ten sam lekarz przypisywal ci wczesniej pyle? idz do innego lekarza, ale skoro odmowil to musial miec ku temu jakies powody. przy otylosci moga wystapic problemy z krazeniem plus pyle to niedobre polaczenie. tylko w takim przypadku jest DUZA róznica pomiedzy otyloscia a nadwaga
 
Ostatnia edycja:
Z badań wynika, że antykoncepcja hormonalna u osób otyłych może doprowadzić do zakrzepicy, dlatego proponuje się pajcentkom zmianę nawyków żywieniowych i spadek wagi. Zapytaj o wkładke wewnątrzmaciczną, ale nie hormonalną.
 
Do góry