reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

POMOCY. Czy mogę być w ciąży?

Rozwiązania
0
Witam.
Proszę o brak przykrych i złośliwych komentarzy. Jestem bardzo zdenerwowana i zaniepokojona.
Jestem w 3 dniu cyklu i aktualnie mam okres. Uprawiałam seks z chłopakiem i doszło do pęknięcia prezerwatywy. Chłopak zapewnia, że zdążył wyjść jednak nigdzie nie było spermy.
Czy mogło dojść do zapłodnienia?
Kiedy najwcześniej test?

reklama

Liily

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Szansa jest bardzo mała, ale możliwość zajścia w ciążę jest podczas całego cyklu.

Fado123

Rozwiązania
3
Uważam, że szanse marne ,krew wszystko wyplucze, nie nakrecaj się, bo stres sprawia że nagle pojawiają się objawy ciąży ,i okres spóźnia

Liily

Rozwiązania
0
Jeśli jesteś pewna, że to nie jest odpowiedni moment na dziecko to pamiętaj też, że zawsze możesz iść do ginekologa po tabletkę.

Liily

Rozwiązania
0
Jeśli dobrze pamiętam to na wzięcie tabletki masz 72h od stosunku

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Szanse są bardzo nikłe, bo szybko zareagowaliście, ale jak wiadomo cuda się zdarzają, więc jeśli się bardzo boisz, to idź po tabletkę po.
Ale przede wszystkim wrzuć na luz, bo tak, jak Fado pisze - im bardziej będziesz się nakręcać, tym więcej objawów ciążowych będziesz wynajdować i każde odstępstwo od normy będziesz brać za potencjalną ciążę.

Rozwiązania
0
N
Szanse są bardzo nikłe, bo szybko zareagowaliście, ale jak wiadomo cuda się zdarzają, więc jeśli się bardzo boisz, to idź po tabletkę po.
Ale przede wszystkim wrzuć na luz, bo tak, jak Fado pisze - im bardziej będziesz się nakręcać, tym więcej objawów ciążowych będziesz wynajdować i każde odstępstwo od normy będziesz brać za potencjalną ciążę.
Jeśli dobrze pamiętam to na wzięcie tabletki masz 72h od stosunku
Bylam u lekarza i mi nie dała tabletki powiedział ze w okres nie da sie zajsc w ciąży

Joaszka

Rozwiązania
0
wątpliwe żebyś miała tak wcześnie owulacje
Witam.
Proszę o brak przykrych i złośliwych komentarzy. Jestem bardzo zdenerwowana i zaniepokojona.
Jestem w 3 dniu cyklu i aktualnie mam okres. Uprawiałam seks z chłopakiem i doszło do pęknięcia prezerwatywy. Chłopak zapewnia, że zdążył wyjść jednak nigdzie nie było spermy.
Czy mogło dojść do zapłodnienia?
Kiedy najwcześniej test?

reklama
reklama
Do góry