reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy opuchlizna buzi!

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Witajcie, mój 4 letni Kuba od 4 dni nie ma apetytu, często pije i ma opuchnietą twarz i powieki....byłam u lekarza i skierował mnie na badania: krew, mocz , potas, crp, i kreatnina. Martwię sie ogromnie jaka to może być przyczyna...czy może to być problem z nerkami?nie ma problemu z oddawaniem moczu,bawi się i biega po dworzu nie widać że mu coś dolega...jade zrobć te badania jak najszybciej bo się martwię?co myślicie co to może być?może być jakiś stan zapalny?????:-(
 
reklama
moja co prawda o wiele mniejsza, ale przy zapaleniu pęcherza moczowego (przez zastój moczu w nerce) miała wysoką gorączkę, była płaczliwa i marudna. Poza tym 4 latek pokazywałby, że go boli przy oddawaniu moczu. Chyba, że chodzi o inną chorobę nerek, zawsze można iść na usg (we Wrocku prywatnie 100zł) i przebadać czy nerki pracują prawidłowo. Nie jestem lekarzem, ale bardziej wygląda mi to na jakąś alergię
 
Witam! Mnie też to wygląd bardziej alergie mój 2 latek też miała twarz i powieki opuchnięte jak dostał uczulenia na antybiotyk.Opchlizna alergiczna też może się chwilę utrzymywać.Stan układu moczowego to przedewszystkim gorączka i problemy z oddawaniem moczu 4 latek by już zasygnalizował że źle mu się susia albo go gdzieś boli.Przy nerkach to raczej nogi puchną w pierszym rzędzie a nie twarz z tego co się oriętuje.
 
dokładnie. stan zapalny=gorączka. zjadł coś co spowodowało obrzęk twarzy. powinnaś dać wapno i kontrolować sytuację, żeby nie miał problemów z oddychaniem:(
 
Mi się ciężko wpowiedzieć.. ale chyba najlepiej szybko iść do lekarza i tyle.. a nie spekulować :)
 
Do góry