reklama

pomocy opuchlizna buzi!

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 17 Marzec 2013.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Witajcie, mój 4 letni Kuba od 4 dni nie ma apetytu, często pije i ma opuchnietą twarz i powieki....byłam u lekarza i skierował mnie na badania: krew, mocz , potas, crp, i kreatnina. Martwię sie ogromnie jaka to może być przyczyna...czy może to być problem z nerkami?nie ma problemu z oddawaniem moczu,bawi się i biega po dworzu nie widać że mu coś dolega...jade zrobć te badania jak najszybciej bo się martwię?co myślicie co to może być?może być jakiś stan zapalny?????:-(

2. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

moja co prawda o wiele mniejsza, ale przy zapaleniu pęcherza moczowego (przez zastój moczu w nerce) miała wysoką gorączkę, była płaczliwa i marudna. Poza tym 4 latek pokazywałby, że go boli przy oddawaniu moczu. Chyba, że chodzi o inną chorobę nerek, zawsze można iść na usg (we Wrocku prywatnie 100zł) i przebadać czy nerki pracują prawidłowo. Nie jestem lekarzem, ale bardziej wygląda mi to na jakąś alergię

3. reklama
  4. patris29

patris29 Mamusia Kacperka :)

Witam! Mnie też to wygląd bardziej alergie mój 2 latek też miała twarz i powieki opuchnięte jak dostał uczulenia na antybiotyk.Opchlizna alergiczna też może się chwilę utrzymywać.Stan układu moczowego to przedewszystkim gorączka i problemy z oddawaniem moczu 4 latek by już zasygnalizował że źle mu się susia albo go gdzieś boli.Przy nerkach to raczej nogi puchną w pierszym rzędzie a nie twarz z tego co się oriętuje.

5. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

dokładnie. stan zapalny=gorączka. zjadł coś co spowodowało obrzęk twarzy. powinnaś dać wapno i kontrolować sytuację, żeby nie miał problemów z oddychaniem:(

6. solina

solina Zaangażowana w BB

Mi się ciężko wpowiedzieć.. ale chyba najlepiej szybko iść do lekarza i tyle.. a nie spekulować :)

Poleć forum