reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

martynka999

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
48
Witam tak jak wczoraj pisalam wczoraj odebralam bete z wynikiem 1199.0 i robilam 3.12. I wyszla 54.7 obliczalam na kalulatorze i obliczylo mi ze jest wszystko w normie ze ciaza prawidlowo sie rozwija. Dzis bylam u lekarza na usg i nic nie widac jeszcze lekarka nastraszyla mnie ze to moze byc a nie musi ciaza po zamaciczna:-( ale ja nie mam ani plamien ani krwawien dala mi skierowanie dzis na bete i w piatek rano i w piatek mam do niej przyjac o 11. Nie q
Wiem co myslec mam straszne obawy poplalalam sie :-(
 
reklama
Zrób tą betę dzisiaj. Jeśli dalej przyrost będzie prawidłowy to powinni być wszystko ok, w piątek na pewno będzie wtedy już coś widać. Bez bety trudno gdybać co i jak. Może lekarka ma kiepski sprzet?
 
Pierwsze oznako ciazy widac przy becie 1000-1500 wiec u Ciebie ma prawo jeszcze nie być widać. Dodatkowo jeśli przyrost jest w porzadku to powinno byc ok. Podobno przy pozamacicznej rosnie beta ale wolniej. Niestety musisz uzbroić sie w cierpliwość i czekać....innej rady nie ma....badź dobrej mysli:)
 
reklama
Bhcg rośnie skokowo dlatego zaleca się ją robić po upływie 48 lub 72h od poprzedniej. Po 1 dobie może się wydawać, że urosła za mało, a po kolejnej będzie już prawidłowy przyrost. Co do wizyty u gin - na razie się nie stresuj i na Twoim miejscu wybrałabym się do dobrego specjalisty od usg. Ja widziałam zarodek i bijące serducho w 5t5d u dobrej babki z dobrym sprzętem, a tydzień pózniej gość w szpitalu na kiepskim usg nie widział nawet zarodka tylko pęcherzyk i kazał mi przyjść jeszcze w kolejnym tygodniu...
 
reklama
Do góry