reklama

Pomocy :)

agusia871

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jestem w 34 dc i okresu brak. wczoraj robione dwa testy oba pozytywne. Dzis robilam bet hcg i 5206mlu według norm z laboratorium wychodzi 5 tydzien. Czy ten wynik bety moze świadczyć o ciąży? Jutro powtarzam badanie bety zeby widziec przyrost.Dodam ze dzis byłam u ginekologa widział na usg pecherzyk ale nie widać narazie zarodka. Bojęsie czy to nie jakas ciąża pozamaciczna:( Dziekuje <3

Ostatnia edycja:
reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Na tak wczesnym etapie nie widać jeszcze zarodka ,beta fajna wysoka ,powtórz bete zobacz przyrost i za tydzień znowu do gina już pewnie coś zobaczy a może nawet usłyszysz ;)

agusia871

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Na tak wczesnym etapie nie widać jeszcze zarodka ,beta fajna wysoka ,powtórz bete zobacz przyrost i za tydzień znowu do gina już pewnie coś zobaczy a może nawet usłyszysz ;)
a czy w ciazy pozamacicznej moze byc tak wysokie beta? trafiłam na niezbyt fajnego lekarza. i jak tylko okaże sie ze jestem w ciąży ide do innego lekarza.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
a czy w ciazy pozamacicznej moze byc tak wysokie beta? trafiłam na niezbyt fajnego lekarza. i jak tylko okaże sie ze jestem w ciąży ide do innego lekarza.
Napisałam Ci wcześniej, że skoro lekarz widział pęcherzyk w macicy to znaczy, że nie ma pozamacicznej. Jaki jeszcze potrzebujesz dowód na to, że jesteś w ciaży? Beta i lekarz daje 100 % pewności.

Fado123

Rozwiązania
1
Nie nakręcaj się , tak jak pisała koleżanka skoro lekarz widział to jest ok ,spokojnie będzie dobrze

Milmo

Rozwiązania
0
Jeśli jest pęcherzyk w jamie macicy, to o ciąży pozamacicznej nie ma mowy. Powtórz usg za jakiś czas a napewno zobaczysz już zarodek.

reklama

agusia871

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Napisałam Ci wcześniej, że skoro lekarz widział pęcherzyk w macicy to znaczy, że nie ma pozamacicznej. Jaki jeszcze potrzebujesz dowód na to, że jesteś w ciaży? Beta i lekarz daje 100 % pewności.
widziala pecherzyk zarodkowy w macicy. ale niepokoiło ja cos w jajowodzie. nie wiedziala co to. i dlatego kazała mi bete zrobic. dlatego martwie sie.

Fado123

Rozwiązania
1
Powtórzyłaś bete? kiedy masz następną wizytę ? bierzesz jakieś leki ?

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi