reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Dziewczyny pomóżcie.
Od 19.05 do 25.05 miałam miesiaczek była bardzo obfita i bolesna lecz dało się wytrzymać.
25.05, 26.05 oraz 27.05 kochałam się z mężem, od wczoraj 29.05 mam plamienia A dziś doszedł do tego ogromny ból w domu brzucha promieniujacy na plecy, na cały brzuch, ciężko jest mi usta na nogach i mam ogromne dreszcze. Lekarz do którego chodzę jest na urlopie do końca nastepnego tygodnia i nie wiem co to moze być.. czy którejś z Was przytrafiło się tak kiedyś i może powiedzieć mi co mogę jeszcze zrobić w tej sytuacji i czy powinnam się martwić że coś jest nie tak ?
 
reklama
Bardziej to wygląda na owulację. Czasem mogą zdarzyć się takie plamienia okołoowulacyjne + ból brzucha.
 
No to nie ,hm kurczę nie wiem ,nigdy nie miałam takiej sytuacji ,a może uda się telefonicznie jakiejś porady zasięgnąć?
 
A kiedy ostatnio byłaś u gina?
Może masz jakieś cysty? Albo zapalenie układu moczowo-płciowego?

Jeżeli jest bardzo źle i naprawdę czujesz sie słabo to bym pojechała na sor...
Na pewno jest jakiś tan zapalny. Miałaś wycinany wyrostek?

Możliwe żebyś była w ciąży? Np. pozamacicznej?
 
To nie brzmi na owulację. A raczej na jakiś zum albo inne zapalenie. Sprawdzilabym to u jakiegoś lekarza, świąteczna opieka może?
 
Możesz próbować wziąść furagine 100mg i zobaczyć czy będzie choć trochę lepiej.
Takie objawy można mieć przy zapaleniu układu moczowego a to z kolei może rozwijać się bardzo szybko. A w pn na własną rękę możesz zrobić badanie moczu i posiew z moczu i z gotowym wynikiem do lekarza.
Ale jak będzie bardzo bolało to tak jak koleżanka wyżej napisała - jedź na nocna opiekę.
 
A kiedy ostatnio byłaś u gina?
Może masz jakieś cysty? Albo zapalenie układu moczowo-płciowego?

Jeżeli jest bardzo źle i naprawdę czujesz sie słabo to bym pojechała na sor...
Na pewno jest jakiś tan zapalny. Miałaś wycinany wyrostek?

Możliwe żebyś była w ciąży? Np. pozamacicznej?
Ostatni raz byłam u ginekologa pod koniec marca. Wzięłam nospe o jest troszkę lepiej ból ustaje i krwawienie się zmniejsza. Boje się że mogłam poronić podczas prawidłowego okresu a teraz po prostu doczysza mi się do końca. Ponieważ ból był taki jaki pamiętam sprzed porodu córki tylko mniej przypominał skurcze.
 
reklama
Ostatni raz byłam u ginekologa pod koniec marca. Wzięłam nospe o jest troszkę lepiej ból ustaje i krwawienie się zmniejsza. Boje się że mogłam poronić podczas prawidłowego okresu a teraz po prostu doczysza mi się do końca. Ponieważ ból był taki jaki pamiętam sprzed porodu córki tylko mniej przypominał skurcze.
Nie myśl o tym tak, nie wkręcaj sobie niepotrzebnie.
Myślę że mogłaś się przeziębić i stąd odchylenia, może to po prostu kontynuacja okresu a przy okazji niestety przyplątało się jakieś zapalenie pęcherza.
Poza tym każda z nas ma czasem takie nietypowe cykle.
Monitoruj samopoczucie i umów się do lekarza. Jeżeli to zapalenie do nie zaniedbaj tego bo możesz sobie bałaganu narobić na dłuższy czas.

Zdrówka!
 
Do góry