reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Dołączył(a)
28 Listopad 2020
Postów
8
Witam mam pytanie mój maluch strasznie lapczywie jadł z butelki mam zmieniłam butelkę na dr'brown i strasznie ciężko ssa smoka i mleczko ucieka bokami ust malca jak myślicie co w tym przypadku mam zrobić :(
 
reklama
Rozwiązanie
Aha a to taki smok dostanę w aptece czy jak? I on będziele pasować do tej dr'browns z szyjka waska tak.
Do szerokiej Dr Browns masz smoczek nr 1 dla 0+ czy smoczek Preemie? Ten nr 1 od 0+ wg mnie jest beznadziejny i nam jeszcze wpada do środka, to są nowe "ulepszone" wersje smoczków. Dokup ten Preemie, moja 3 miesięczna córka je przez niego do tej pory.
Zdjęcie smoczka w wersji dla wcześniaków.
Czemu zmieniłaś butelkę? Z powodu „łapczywego” jedzenia? Może po prostu mleko leciało szybko i dziecko szybko musiało przełykać, czasami wystarczy zmienić smoczek na mniejszy przepływ. Jeśli smoczek ma za szybki przepływ i mleko wypływa szybciej niż dziecko nadąża ssać, to może lecieć bokami. W jakim wieku jest dziecko? Jaki numerek smoczka? Proszę, używaj interpunkcji, ciężko czyta się post bez przecinków i tym podobnych.
 
Czemu zmieniłaś butelkę? Z powodu „łapczywego” jedzenia? Może po prostu mleko leciało szybko i dziecko szybko musiało przełykać, czasami wystarczy zmienić smoczek na mniejszy przepływ. Jeśli smoczek ma za szybki przepływ i mleko wypływa szybciej niż dziecko nadąża ssać, to może lecieć bokami. W jakim wieku jest dziecko? Jaki numerek smoczka? Proszę, używaj interpunkcji, ciężko czyta się post bez przecinków i tym podobnych.
Zmieniłam bo kolki miał A mały m 3tyg5dni miał butelkę mam i smoczek taki jak miał być. Teraz mam butelkę antykolkowa dr'browns smok od 0+ .
 
Moje dziecko nie nauczyło się pić z dr Brownsa, do butelki wąskoszyjkowej montuję smoczki szpitalne Beldico, one są trójprzepływowe, ale miękkie i spokojnie sobie pije z jedynki.
Mam waskoszyjkowa też z tego dr Brownsa ,ale jak z tego smoka pije to jak by mógł to by cały smok wciągnął do buzi... I dlatego przeszłam na ta bbutelkę szeroka z dr Brownsa.
 
Mam waskoszyjkowa też z tego dr Brownsa ,ale jak z tego smoka pije to jak by mógł to by cały smok wciągnął do buzi... I dlatego przeszłam na ta bbutelkę szeroka z dr Brownsa.
Mój nie umie pić z żadnej szerokiej szyjki. Nie zasysa dobrze szerokiego smoczka, mimo tego że ciągnie ładnie to cmoka i widać że usta nie przylegają do powierzchni smoka tak jak powinny. Też mu leci bokami. Smoczki do wąskich szyjek są dla nas ciut za krótkie, Beldico są nieco dłuższe i nie ma problemu, na jedynce wypija na luzie swoją porcję bez dławienia się i męczenia. Wypróbowałam bardzo dużo butelek i smoczków, Avent, Lovi, Nuk, Canpol, nawet najtańszą Babydream, nic nie pasowało.
 
reklama
Mój nie umie pić z żadnej szerokiej szyjki. Nie zasysa dobrze szerokiego smoczka, mimo tego że ciągnie ładnie to cmoka i widać że usta nie przylegają do powierzchni smoka tak jak powinny. Też mu leci bokami. Smoczki do wąskich szyjek są dla nas ciut za krótkie, Beldico są nieco dłuższe i nie ma problemu, na jedynce wypija na luzie swoją porcję bez dławienia się i męczenia. Wypróbowałam bardzo dużo butelek i smoczków,0
Avent, Lovi, Nuk, Canpol, nawet najtańszą Babydream, nic nie pasowało.
Aha a to taki smok dostanę w aptece czy jak? I on będziele pasować do tej dr'browns z szyjka waska tak.
 
reklama
Aha a to taki smok dostanę w aptece czy jak? I on będziele pasować do tej dr'browns z szyjka waska tak.
Pasuje, może nie idealnie ale nic nie cieknie i jest bardzo podobny w kształcie. Jest dłuższy i bardziej miękki, moje dziecko było nauczone pić z tego smoczka w szpitalu bo jest wcześniakiem i póki co nie udało się z żadnym innym. To są smoczki pakowane sterylnie i teoretycznie jednorazowe, kosztują grosze ale trzeba je zmieniać tak raz na dwa tygodnie. Są dostępne w internecie, my używamy niebieskich, różowe i pomarańczowe są mniejsze.
 
Do góry