reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2021
Postów
3
Witam mam taka sprawę ponieważ spóźnia mi się dziś dokładnie 11 dni okres 3 dni temu robilam test ciążowy i wyszedł negatywny A wczoraj z rana robiłam znów test ciążowy i właśnie niewiem czy ja źle widzę czy widać druga bardzo jasna kreskę dodam że zrobiłam ten test wyszłam z domu po spieszylam się do pracy i nawet nie zobaczyłam jaki wynik dopiero po pracy jak wróciłam to zauważyłam tą kreskę albo ja źle widzę proszę o pomoc czy wy tez widzicie drugą blada kreskę
 

Załączniki

  • 20210909_144419.jpg
    20210909_144419.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 410
reklama
Za dużo czasu minęło i nawet jeśli widać tam kreskę, to ona kompletnie nic nie znaczy. Wynik testu odczytuje się po kilku minutach, tak jak jest napisane na opakowaniu.
 
Za dużo czasu minęło i nawet jeśli widać tam kreskę, to ona kompletnie nic nie znaczy. Wynik testu odczytuje się po kilku minutach, tak jak jest napisane na opakowaniu.
Wiem ale robiłam jeszcze jeden dziś i wyszedł rano tak samo chyba że ja już ślepa jestem
Witam mam taka sprawę ponieważ spóźnia mi się dziś dokładnie 11 dni okres 3 dni temu robilam test ciążowy i wyszedł negatywny A wczoraj z rana robiłam znów test ciążowy i właśnie niewiem czy ja źle widzę czy widać druga bardzo jasna kreskę dodam że zrobiłam ten test wyszłam z domu po spieszylam się do pracy i nawet nie zobaczyłam jaki wynik dopiero po pracy jak wróciłam to zauważyłam tą kreskę albo ja źle widzę proszę o pomoc czy wy tez widzicie drugą blada kreskę
 
Wiem ale dziś zrobiłam drugi i znów coś takiego wyszło albo ja poprostu mam już jakieś zwidy
Coś tu faktycznie widać. Chociaż ja miałam 3 dni po terminie miesiączki kreskę testową dużo wyraźniejszą niż kontrolną, cała czerwona była. Jak chcesz mieć pewność to faktycznie idź potwierdzić.
 
reklama
reklama
Do góry