reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pomocy!

MagdaMamaKubusia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny prosze o rade:-(mój Kuba został pogryziony przez komary, ma pełno czerwonych plam na twarzy, i na raczkach. Posmarowałam mu delikatnie fenistilem.No i jeszcze smaruje sudocremem.Jak sie mam pozbyc tych plamek?kiedy to zniknie?jutro kupie taka siatke na łóżeczko, ale jak sie pozbyc tych czerwonych plam na jego twarzy?czym smarowac?Czy moge włączyc przez cała noc tego brossa do kontaktu na komary?????czy to nie zaszkodzi małemu???:-(

reklama

izkab

matka wariatka
Rozwiązania
0
Nie wiem dokładnie, bo nie mam w tej chwili ulotki, ale z tego co kojarzę brossa przy malym dziecku chyba raczej nie radzą stosować...ja na ukąszenia mam Dapis żel i mojej pomógł, tylko ja smarowałam zaraz po ukąszeniu...

Ostatnia edycja:

grushka

szczęśliwa
Rozwiązania
0
nie wiem w jakim wieku jest twoj kuba ale slyszalam ze w obecnosci malych dzieci lepiej nie wlaczac antykomarowych i innych rozpylaczy do kontaktu....
ja na twoim miejscu poszlabym do apteki i tam spytala o jakis produkt specjalistyczny na buzie i raczki..

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Jesli nie spuchł to spokojnie-zejda.Mozesz mu podac wapno w syropie-Calcium- w aptece powiedza Ci jaka dawka dla Twojego dziecka.Nie wiem ilke ma Twoje amlenstwo.Ale najlepeij to zadzwon jutro do pediatry i niech Ci powie co mzna dawac bezoiecznie.
A Bross nie jest wskazany w pomieszczeniahc gdzie sa male dzieic-od 6 roku zycia mozna.
Postaw na parapecie kubek z octem-wiem ze smierdzi ale ponoc skuteczne

Ja mam serie z Chicco-U nas skutkuje.
http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalog/product_info.php/manufacturers_id/6/products_id/1281
http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalog/product_info.php/products_id/1032
Jest z Chicco specjalny do kontaktu tez od urodzenia- w tamtym roku milam
http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalog/product_info.php/products_id/1282
Ale mamy teraz moskitiery w oknach i to rozwiazuje problem

Ostatnia edycja:

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
Mój synek był pogryziony bardzo przez komary, ale o dziwo nie miałam wrażenia, ze mu to specjalnie przeszkadza. Nie jestem pewna, czy fenistil jest wskazany u tak małego dziecka, a sudocrem chyba wcale nie pomoże, przecież to nie pryszcze. Ja bym kupiła moskitierę i nie włączała wieczorem światła, bo do niego komary lecą. Co do krostek, to mi lekarka mówiła, ze mogą utrzymać się i 2 tygodnie, a już miał te krostki z tydzień i faktycznie były długo, ale powtarzam, mały się nie drapał, ani nic, więc się te bąble nie powiększały, bo przecież one tym bardziej swędzą, im się bardziej drapiemy. Tak więc pogódź się, że będziesz mieć synka muchomorka przez jakiś czas i trochę wyluzuj;-)

Camel84

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U nas też często się zdarzają ukąszenia, bo mieszkam przy lesie, ale nie widzę, aby to przeszkadzało małemu. Smarowałam na początku Dapisem, ale wg mnie to nie daje żadnego efektu, poza tym zgadzam się, że jeżeli dziecko się nie drapie, to trzeba po prostu odczekać i tyle. Fakt, że te bąble wyglądają gorzej niż u dorosłego i rzeczywiście bardzo długo się utrzymują, ale w końcu to tylko komary.

Są urządzenia ultradźwiękowe odstraszające komary, nie na bazie chemii i chyba one byłyby bezpieczne dla malucha. Widziałam nawet specjalne "łapacze komarów" do pokoiku dziecka, ale nie wiem czy warto wydawać pieniądze. Po pierwsze od ukaszenia komara nic nie grozi, po drugie dla świętego spokoju wystarczy chyba poczciwa moskitiera.

reklama

mamaczarusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny prosze o rade:-(mój Kuba został pogryziony przez komary, ma pełno czerwonych plam na twarzy, i na raczkach. Posmarowałam mu delikatnie fenistilem.No i jeszcze smaruje sudocremem.Jak sie mam pozbyc tych plamek?kiedy to zniknie?jutro kupie taka siatke na łóżeczko, ale jak sie pozbyc tych czerwonych plam na jego twarzy?czym smarowac?Czy moge włączyc przez cała noc tego brossa do kontaktu na komary?????czy to nie zaszkodzi małemu???:-(
wystarczy wlaczyc urzadzenie na pól godziny przy zamknietym oknie a potem wywietrzyc noi moskitiera przy tym baaardzo pomocna sama osobiscie mam i sobie chwale zadnego robactwa:-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Sylwia199630 Co mi dolega ? Pomocy Lutowe mamy 2020 11
R Pomocy zmiany skórne , krosty, trądzik ? Potrzebuję porady 1
F Odstawienie luteiny pomocy! Staramy się 17
Madzia04071990 Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka Sierpniowe mamy 2019 60
Madzia04071990 Testy owulacyjne- pomocy dziewczyny 🙈 Staramy się 21
s.magdalena339 Pomocy! Poród się zaczyna???? Potrzebuję porady 9
D Chusta vs nosidło. Pomocy! Niemowlaki 14
gajdowa Różowy śluz przed miesiączka pomocy Staramy się 28
M Pomocy! Brak zarodka, duży pęcherzyk żółciowy Potrzebuję porady 63
A CYTOMEGALIA Potrzebuję porady 20
monika1990000 Pomocy!!!! Potrzebuję porady 14
R Odpieluchowanie 2-latka i nagły problem z kupką, POMOCY Potrzebuję porady 6
A Druga kreska daleko od drugiej Staramy się 7
X Dziewczyny pomocy! Roczniaki i dwulatki 11
Ciociaklocia Pomocy-Wynik hcg 11dpo za wcześnie? Staramy się 100
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy się 12
Marlena1984 Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 13
W Bardzo wysokie przeciwciala anty-tg ,pomocy Archiwum BB spotkań ze specjalistami 6
J Pomocy! Roczna córeczka i problem po kąpieli Potrzebuję porady 8
19AnulA94 Pomocy Potrzebuję porady 14
C Zakończenie umowy na zastepstwo pomocy Lipcowe mamy 2020 4
P Wysypka jak kaszka potem grudki !!Pomocy Potrzebuję porady 8
E Gluten a ciąża Staramy się 6
A Niedobór/nadmiar żelaza w 12tc pomocy Ciąża, poród, połóg 3
M Poród w Polsce, ciąża w Niemczech. Proszę o pomoc! Potrzebuję porady 5
Agnieszka1995 Pomocy. Czy to wczesna ciąża ? Staramy się 18
S Pomocy Wrześniowe mamy 2020 19
S Pomocy Wrześniowe mamy 2020 0
R Przygryzanie policzka co na to ?? Pomocy Potrzebuję porady 3
Pinka91 Ciągle pampers Pomocy Potrzebuję porady 4
S Pomocy!!! Potrzebuję porady 8
A Tarczyca maluszka. Pomocy! Potrzebuję porady 39
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 5
A Leki/Antybiotyk/KwasFoliowy-pomocy Ciąża, poród, połóg 1
Destino Koronawirus - zwierzęta też potrzebują pomocy Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 1
P Pomocy. Sierpniowe mamy 2020 1
SuperMama321 Mój syn nie chcę się myć bo ogląda jutubera "friza" Potrzebuję porady 9
M Pomocy Potrzebuję porady 6
N Pomocy Potrzebuję porady 11
aleksandrak1997 Test ciazowy, pomocy Potrzebuję porady 7
agatella93dw Brak higieny u teściowej w obliczu wirusów Potrzebuję porady 7
O Heviran w ciazy, pomocy Potrzebuję porady 2
C Błagam pomocy, problem z układem moczowym ! Potrzebuję porady 5
19AnulA94 Mam problem :( pomocy Potrzebuję porady 6
C Przeziębienie Pomocy ! Potrzebuję porady 2
S Pomocy. O co chodzi z tym testem ciążowym? Potrzebuję porady 6
S Mamusie pomocy Potrzebuję porady 8
Fado123 Krostki na buzce . Pomocy Potrzebuję porady 39
R Pilne ! Zmiana zachowania dwulatki pomocy :-( Potrzebuję porady 13