reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Dołączył(a)
16 Sierpień 2010
Postów
3
Mój synek ma tydzień i dostał jakiejś wsypki na całym ciele i buzi :( nie wiem co mam rodzić, to może być oliwka bądź płyn do kąpieli? widziałem tutaj podobne posty ale wszystkie dotyczył starszych niemowlaków. używam płynu do kapiel johnson's baby i oliwki również. Nie wiem czy mam iść do lekarza czy co mam robić.... help
 
reklama
Lepiej idź do lekarza. Synek malutki. Może być to uczulenie na kosmetyki lub mleko. Nawet jesli mama karmi piersią to synek może miec alergię i mama musi zrezygnować z niektórych potraw.
 
Moj maly tez mial plamy i krostki,wyglądało jak pokrzywka.bylismy w szpitalu i okazało soie ze to uczulenie bo zjadlam pomidora;/(karmiłam piersia..)
ale uczulenie moze byc rozne np. Na proszek do prania,jedzenie,kosmetyki.
Nic sie nie martw i idz do lekarza to cie uspokoi.
Pozdrawiam
 
Możliwe, że jest to uczulenie na kosmetyki, bo johnson jest najbardziej uczulającym (kilka położnych tak twierdzi i lekarzy) Radzę iść do lekarza niech zobaczy. Jeżeli to potówki to mogę polecić maść witaminową robioną na receptę.
 
reklama
Do góry