reklama

Pomocy

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez mlodytata., 16 Sierpień 2010.

1. mlodytata.

mlodytata. Początkująca w BB

Mój synek ma tydzień i dostał jakiejś wsypki na całym ciele i buzi :( nie wiem co mam rodzić, to może być oliwka bądź płyn do kąpieli? widziałem tutaj podobne posty ale wszystkie dotyczył starszych niemowlaków. używam płynu do kapiel johnson's baby i oliwki również. Nie wiem czy mam iść do lekarza czy co mam robić.... help

2. mlodytata.

mlodytata. Początkująca w BB

ma też czerwone plamki na ciele

3. reklama
  4. lenka87

lenka87 Mamusia Adasia:)

Lepiej idź do lekarza. Synek malutki. Może być to uczulenie na kosmetyki lub mleko. Nawet jesli mama karmi piersią to synek może miec alergię i mama musi zrezygnować z niektórych potraw.

5. passingby

passingby Fanka BB :)

przerzuc sie na bambino, johnson czesto uczula. A to nie potowki?a co ze skaza bialowa?
    Idz do lekarza koniecznie.

6. yra245

yra245 Gość

oliatum polecam nam pomógł, mój synek miał czerwone plamy na brzuszku i pleckach, aż wyschnięte.

7. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Moj maly tez mial plamy i krostki,wyglądało jak pokrzywka.bylismy w szpitalu i okazało soie ze to uczulenie bo zjadlam pomidora;/(karmiłam piersia..)
    ale uczulenie moze byc rozne np. Na proszek do prania,jedzenie,kosmetyki.
    Nic sie nie martw i idz do lekarza to cie uspokoi.
    Pozdrawiam

8. natasza-182

natasza-182 mama Kasieńki

Możliwe, że jest to uczulenie na kosmetyki, bo johnson jest najbardziej uczulającym (kilka położnych tak twierdzi i lekarzy) Radzę iść do lekarza niech zobaczy. Jeżeli to potówki to mogę polecić maść witaminową robioną na receptę.

9. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Wydaje mi się, że to skaza białkowa ale u każdego może być inaczej;)

10. reklama
  11. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

A po co uzywaliscie oliwki? Wasze maleństwo ma przesuszona skórę?

12. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

johnson u mnie tez uczulal...

Poleć forum