reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Jeśli się okaże, że to uczulenie "kosmetykowe", też mogę Oilatum polecić - drogie diabelstwo, ale dobre. Z tańszych, u nas świetnie sprawdziły się kosmetyki Linomag - ale to później :)
I lekarz powinien najlepiej powiedziec, co to moze byc
 
reklama
Mój synek ma tydzień i dostał jakiejś wsypki na całym ciele i buzi :( nie wiem co mam rodzić, to może być oliwka bądź płyn do kąpieli? widziałem tutaj podobne posty ale wszystkie dotyczył starszych niemowlaków. używam płynu do kapiel johnson's baby i oliwki również. Nie wiem czy mam iść do lekarza czy co mam robić.... help

A dlaczego Ty myjesz dziecko w johnson's baby? Dla takich malych maluszków wskazane są inne kosmetyki, z tego co wiem johnosony są używane od 1 miesiaca życia.

Ja osobiście polecam emolium, używam go od początku.
 
To nie prawda że johnson"s należy stosowac od 1 miesiąca. Najlepsze wyjście to udac się do lekarza on napewno będzie znał przyczyne i zapisze coś skutecznego pewnie będzie to jakaś maśc. Nie martw się wiele maluszków przechodzi to samo.
 
Od 1 miesiąca to nie to samo po po 1 miesiącu.
Czyli można stosować wcześniej.

Ale tak jak piszą ziewczyny kosmetyki Johnson uczulaja najczęściej.
 
Jeśli się okaże, że to uczulenie "kosmetykowe", też mogę Oilatum polecić - drogie diabelstwo, ale dobre. Z tańszych, u nas świetnie sprawdziły się kosmetyki Linomag - ale to później :)
I lekarz powinien najlepiej powiedziec, co to moze byc
ja znam świetny odpowiednik Oilatum.....oilan się zwie i jest to to samo tylko że połowe tańszy....
jest rewelacyjny....
 
to prawda oilan i oilatum składają się głównie z parafiny cieklej, która ma takie cudowne właściwości. Oilan jest polski dlatego połowę tańszy i oczywiście kosmetyki johnson do bani wszyscy opowiadają że uczulają (mnie w dodatku śmierdzą) ja polecam hipp
 
A dlaczego Ty myjesz dziecko w johnson's baby? Dla takich malych maluszków wskazane są inne kosmetyki, z tego co wiem johnosony są używane od 1 miesiaca życia.

Ja osobiście polecam emolium, używam go od początku.

Też używam Emolium ... jest tańszym odpowiednikiem Oliatum, a skłąd ten sam.
Pozdrawiam.
 
Ja moją mała myję tylko mydełkiem Nivea, mimo iż używałam HIPPa (od 1 dnia życia, tak pisze przynajmniej...) to mała miała czerwoną skórkę i krostki, po przejściu na mydełko wszystko zeszło i skórka jest jak aksamit:)
 
reklama
Moj synek tez miał taka pokrzywke, ale nAM lekarz powiedzial, ze dzieci do 3 miesiecy tak maja, ich skora przyzwyczaja sie do otoczenia. I tak było
 
Do góry