reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Witam miesiączka miałam 8.10, cykle mam 34-36 dniowe. 8.11 zauważyłam troszkę brązowych plamek na papierze trwało to do następnego dnia. Miesiaczke powinnam dostać 11.11 lecz do tej pory nic. Jak myślicie co to mogło być?

Do lekarza mam się zapisać dopiero jak miesiączka spozni mi się tydzień.
 
reklama
Może plamienie przed miesiączką, może implantacja,a może infekcja. Nikt Ci na to nie odpowie:). Jak myślisz, że możesz być w ciąży zrób test albo idź na betę:)
 
Może plamienie przed miesiączką, może implantacja,a może infekcja. Nikt Ci na to nie odpowie:). Jak myślisz, że możesz być w ciąży zrób test albo idź na betę:)

Infekcje wykluczam bo w środę byłam u lekarza i wszystko było dobrze. :) A jeśli chodzi o plamienie przed miesiączka to ile przed występuje i po jakim czasie powinna przyjść już ta prawidłowa miesiączka?
 
Do góry