reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie! :(

reklama
Hej. Ten test tydzień po stosunku moim zdaniem jest wadliwy, a poza tym tydzień po stosunku to za wcześnie na test. Drugi test jest ewidentnie negatywny.
 
Hmmm .... przy 28-dniowym cyklu owulacja jest mniej więcej w połowie (14dc) i po owulacji po 14 dniach jest okres. Czyli z tego co piszesz raczej nie miałaś szans zajść w ciążę jeśli seks był w 7 dc. Oczywiście zawsze są odstępstwa od reguły:)
Planujesz ciążę czy obawiałaś się "wpadki"?
 
reklama
No właśnie nie bardzo planuje... :( patrzyłyśmy z koleżanką na mój kalendarzyk, więc wyszło że do stosunku doszło dzień przed dniami płodnymi, więc teoretycznie uprawiałam sex w dni niepłodne.. ale ona nagadała mi że plemniki mogły bez problemu nawet do kilku dni „przeczekać” więc do zapłodnienia mogło dojść już w dni płodne. Kompletnie się na tym nie znam
 
Do góry