reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżmy:)

Wlasnie chodzi o to ze cos niecos wiedziala zreszta niektore z tych dlugow to kredyty na firme, ale nie miala pojecia ze skala tych dlugow jest tak ogromna. mieli sprzedac jakies dzialki na ich pokrycieNo niestety jak widac co dla mnie tez jest przykre maz nie byl z nia szczery a ona sama mowi ze placi za zaufanie. No ale komu w koncu ufac jak nie wlasnemu mezowi. Fakt pozostaje faktem ze zostawil je w dlugach i z komornikim na karku :confused2::confused2:
 
reklama
Najbardziej potrzebne sa chusteczki pielegnecyjne uczulona jest na J&J. Z kosmetykow to cos do smarowania buzki, do pupy od odparzen, cos do kapieli jakies plyny no po prostu co sie uzywa dla niemowlaka.
 
Jak narazie Agnieszka dostala tylko 2 paczki pampersow takze wszystko jest potrzebne. Nadal prosimy o pomoc
 
hej
jak będziecie mieć jakieś konktety jeszcze to wpisujcie co jest potrzebne.

  • pampersy
  • kosmetyki
  • ciuszki
  • słoiczki z jedzeniem
co jeszcze??
Może zrobicie listę???
:)
 
OK juz robie:tak::tak:
ciuszki od rozmiaru 74cm wzwyz

Pampersy od 4-9 i od 8-18kg
chusteczki pielegnacyjne oprocz J&J
kosmetyki typu kremy od odparzen
do pielgnacji buzki i ciala
cos do kapieli plyny albo mydelka
proszki do prania ubranek dzieciecych
sloiczki z obiadkami
deserkami
soczki
kaszki dla niemowlat
kleiki
witaminy dla karmiacej piersia
zabawki dla niemowlat moze jakies grzechotki gryzaczki
a moze ma ktos zbedna mate dla niemowlat?
kawa
herbata
makarony
kasze
cukier
maka
konserwy
sloiki z przetworami jakies obiadowe z dlugimi terminami

 
Ostatnia edycja:
Witam.
Mam po mojej córeczce mate dla niemowląt,a także kilka par spodni w rozmiarze 74,myślę ze jakieś inne ubranka typu bluzeczki,body się znajda.Jeżeli Julianka jeszcze potrzebuje ubranek w takim rozmiarze mogę wysłać.
Przeszukam malej skrzynie z zabawkami i na pewno znajdziemy jakiś gryzaczek czy niepotrzebna już zabawkę.
 
Ostatnia edycja:
Kasiu bedziemy wdzieczni za kazda pomoc wszystko sie przyda malutkiej. Masz wspaniale serce dziekuje ogromnie adres podesle na PW:tak::tak:
 
przyszedł mi do głowy pewien pomysł, tylko nie wiem czy jest dobry:eek:
mianowicie niebawem dostanę z pracy bony podarunkowe sodexo i chciałabym się podzielić z Agnieszką, tak żeby mogła sama coś kupić, co potrzebuje. Nie są to pieniądze, więc komornik nie położy łapy a wysłać można np listem poleconym:tak:
Może inni też pójdą tym śladem?
Wydaje mi się, że to dobry pomysł, bo można je realizować w wielu sklepach ( hipermarkety, rossmann, sklepy mięsne itp) a są też długo ważne
 
reklama
To bylby naprawde super pomysl bo kupilaby sobie sama to co potrzebuja. Nawet zwykly chleb. Macie wszyscy ogromne serca nie wiem jak dziekowac.
 
Do góry