reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na obiad

reklama
ja wczoraj zrobiłam leczo dla męża (nie wiem dlaczego jestem taka dobra:/)
przepis na czasie bo papryka tanieje:)

a dziś byliśmy na kebabie, Maks zeżarł (bo to nawet jedzeniem nie można nazwać:) spaghetti bolognese, zjadł pół miski:)
 
miyu pisze:
Ja robiłam tak: do ciasta naleśnikowego wrzuciłam kawałki kurczka, wcześniej posypane przyprawą do potraw chińskich kamisa i wegetą , smażyłam na głębokim oleju na rumiano. Do tego do maczania sos słodko kwaśny wuja Bena.:)
ja robię podobnie. tylko nie daję przypraw chińskich. Piersi przyprawiam solą, pieprzem i czosnkiem, czasmi jeszcze w papryce (oryginalna nazwa to. "frytki z kurczaka"). Dziś na obiadek je zrobię, bo Sara bardzo lubi. Do tego ziemniaczki i jakaś sałatka (może pomidorki z cebulką i śmietaną) :p :p :D
 
reklama
U nas dzis uduszone piersi z kurczaczka w sosie, kasza jeczmienna i pomidorki z cebulka w smietanie ;)

Widze, ze nikt zup nie gotuje :)


Zycze wszystkim smacznego obiadku ;D
 
Do góry