reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada przed staraniem się o dziecko

Hej dziewczyny mam prośbę zrobił mąż badanie nasienia i mam dopiero lekarza za tydzień moglibyście popatrzeć na te wyniki i zinterpretować je jak potraficie oczywiście
 
reklama
Ja mogę polecić monitoring cyklu będzie najpewniej. W moim przypadku akurat testy owulacyjne nie zdały egzaminu. Gdy zaczęłam monitoring okazało się że u mnie owulacja jest np w jednym miesiącu w 16 dniu cyklu a raz w 19 dniu cyklu. A przy okazji wizyt u ginekologa dało się to unormować 🙂
 
Dziękuję a możesz coś powiedzieć o tych wynikach mojego meza tam w uwagach są jakieś dwie choroby wypisane nie Mam się na tych normach i tak siedzę w tym internecie i łapie doła już totalnego 🤦
 
U mnie mąż morfologię miał 0%.
Gdy chodziliśmy do pierwszej kliniki to lekarz nagadał nam że nie mamy szans na naturalne zapłodnienie. Jak by udało się wywalczyć 2 % morfologii to możemy spróbować podejść do in vitro.
Zrezygnowaliśmy z tej kliniki i poszliśmy do innej . Mój ginekolog polecił brać mężowi fertilman plus to są witaminy dla mezczyzn starających sie o dziecko. Po paru próbach udało się zajść w ciążę naturalnie. Problem okazał się we mnie a ciąża niestety sie nie utrzymała . Ale nie poddajemy się i walczymy dalej 🙂
 
Hej dziewczyny mam prośbę zrobił mąż badanie nasienia i mam dopiero lekarza za tydzień moglibyście popatrzeć na te wyniki i zinterpretować je jak potraficie oczywiście
Usuń te wyniki i wstaw bez danych męża. Tam jest jego imię, nazwisko (pal licho) i pesel. Umówcie się do lekarza w klinice, na pewno powie jak oni to widzą
 
reklama
Cześć dziewczyny kolejna prośba do Was. Możecie mi polecić badanie HSG gdzieś we Wrocławiu
Najlepiej na NfZ bo mam skierowanie.
 
Do góry