reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada test ciążowy.

marchewkowa864

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2018
Postów
22
Jestem tutaj z Wami od.. 5 minut dosłownie. Dlatego też z ogromną przyjemnością witam serdecznie na Forum.
Nie wiem, czy w dobrym miejscu umieszczam ten post, jeśli coś pomieszalam to poproszę o wyrozumiałość, będę tutaj teraz częstszym gościem więc zdążę się bardziej rozeznać
Chciałabym zapytać Was moje drogie, liczę na Wasze doświadczenie.
Z racji mojego zdrowia, przejść zdrowotnych, problemów również ginekologicznych oraz wieku, który w moim przypadku działa na niekorzyść w sposób szczególny lekarze uprzedzają delikatnie, żebym była przygotowana na fakt, że matką nigdy nie zostanę. To bardzo trudne pogodzić się z tym ale przeszlam już coś na kształt żałoby.. Ok, do brzegu - otóż, w tym miesiącu po raz pierwszy nie miałam owulacni, zostało to wychwycone przez dr gin, rzeczywiście ku mojemu zdziwieniu nie miałam typowych objawów jajeczkowania, normalnie co miesiąc czuję to. Czuję, jakby coś się działo. Nie potrafię wytłumaczyć. Za dwa dni powinnam dostać okres, więc wiem, że nie ma powodów do żadnych wniosków ale podkusilo mnie by zrobić test ciążowy.
Właściwie, to chyba nie ma w nim nic nadzwyczajnego ale chciałabym jeszcze "usłyszeć" Wasze opinie : -)
Ja tam widzę taką bladą drugą kreskę Żeby bylo jasne, nie doszukuję się jej, odpuściłam już..
Może mi się wydaje, może po prostu kreska testowa gdzieś ....coś ..jakoś
Nie wiem, zglupialam. Będę bardzo wdzięczna za Wasze zdanie.
Oczywiście tesgy zrobię jutro, dziś miałam po prostu jeden, Święta wiadomo wszystko zamknięte.. ♥️ ♥️
Dziękuję i przepraszam za długi post ale trochę przeżywam
 

Załączniki

  • DSC_0220.jpg
    DSC_0220.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 540
  • DSC_0224.jpg
    DSC_0224.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 526
reklama
reklama
I jak tam u Twojej koleżanki? Aż jestem ciekawa :D
Nie zrobił jej dzisiaj usg, ale powiedział że taki przyrost jest dobry i dla jednej fasolki. W środę będzie usg, dzisiaj podobno za wcześnie jeszcze chociaż ja myślę że jak powyżej 1000 wyszła beta to mógł spróbować ale pewnie czeka do 6 tygodnia. Dam znać w środę na bank.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej jestem tu nowa i nie bardzo wiem do kogo moge sie skierowac z moim pytaniem wiec znalazlam sie tu by poznac wasze opinie A wiec tak @ mialam 8/14 marzec a 18 wspolzylam z moim chlopakiem (do konca ) z mojego kalendarza wynika ze to owulacja a 22 marca mialam jedno dniowe plamienia czerwono brazowe , 25 marca zrobilam test siuskowy i byl negatywny , od 1/7 powinien wystapic okres informuje iz mam bardzo nieregularne @ 5 kwietnia zrobilam nastepny test byla jedna kreska a druga ledwo co widoczna i zbyt nisko wiec chyba nie wiarygodny tescik byl ,nastepnego dnia zrobilam znow test i byl negatywny dzis powinna mi sie skonczyc miesiaczka ale nie wystapila , nie martwila bym sie ale boli mnie podbrzusze od 3 tyg jest mi niedobrze a nie powiem chciala bym dzidzie ":p prosze o pomoc
Sama napisałaś że masz bardzo nieregularne @ więc tylko beta ci odpowie na twoje wątpliwości. To plamienie to na pewno nie implantacja bo za wcześnie. Na to co wskazuje kalendarzyk też nigdy nie patrz bo nasz organizm nie jest aplikacją. Badanie beta hcg z krwi napewno da ci już odpowiedz po takim czasie.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sama napisałaś że masz bardzo nieregularne @ więc tylko beta ci odpowie na twoje wątpliwości. To plamienie to na pewno nie implantacja bo za wcześnie. Na to co wskazuje kalendarzyk też nigdy nie patrz bo nasz organizm nie jest aplikacją. Badanie beta hcg z krwi napewno da ci już odpowiedz po takim czasie.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
strasznie mnie boli podbrzusze jak podczas okresu ale go nie ma :/
 
strasznie mnie boli podbrzusze jak podczas okresu ale go nie ma :/
lililaaa tylko badanie beta hcg z krwi da ci odpowiedź czy jesteś w ciąży.
Przy nieregularnych miesiączkach ciężko codziennie robić testy sikane. W poniedziałek jedź do laboratorium bez żadnych skierowań, nie musisz być na czczo i wyniki masz za kilka godzin. Daj znać jaki wynik i zobaczymy a teraz korzystaj z pięknego weekendu!

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
lililaaa tylko badanie beta hcg z krwi da ci odpowiedź czy jesteś w ciąży.
Przy nieregularnych miesiączkach ciężko codziennie robić testy sikane. W poniedziałek jedź do laboratorium bez żadnych skierowań, nie musisz być na czczo i wyniki masz za kilka godzin. Daj znać jaki wynik i zobaczymy a teraz korzystaj z pięknego weekendu!

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
napewno dam znac :D
 
strasznie mnie boli podbrzusze jak podczas okresu ale go nie ma :/
To plamienie mogło być objawem owulacji (nie ma co patrzeć na kalendarzyk no chyba że stosujesz dodatkowo monitoring cyklu/testy owujacyjne plus obserwacja śluzu i temp.)
Stresujesz się i być może stąd te objawy [emoji4] zrób betę w poniedziałek i będziesz miała odpowiedź czarno na białym. Życzę pomyślnego dla Ciebie wyniku [emoji16]
 
Kręci mi się w głowie, cały czas śpię, bolą mnie mięśnie i stawy, boli podbrzusze jak na okres, cycki bolą okrutnie, rzygać mi się zaczyna chcieć, boli mnie lewy jajnik (?) i promieniuje na lewy bok w ogóle..
To wszystko czuję od ponad tygodnia, zanim zrobiłam test ale mocno się nasila.
Najgorsze są te cycki, bolą nawet gdy nic nie robię oraz fakt, że nie mam na nic siły. Cały czas śpię.
Myślę, że to może być kwestia przesilenia wiosennego. Nie należę do osób narzekajacych bez powodu na samopoczucie ale teraz naprawdę czuję się podle.
Żale wylane.
Ja przez pierwsze 2-3 miesiące miałam okropny ból piersi i często bolał mnie brzuch jak na okres. Też byłam pewna że znow nie wyszło bo objawy typowo na miesiączka. Teraz jestem w 38 tc i czekam na szczęśliwe rozwiązanie!! Gratuluje Ci:)))))!!!@

p19udqk324xkqow6.png
 
Kręci mi się w głowie, cały czas śpię, bolą mnie mięśnie i stawy, boli podbrzusze jak na okres, cycki bolą okrutnie, rzygać mi się zaczyna chcieć, boli mnie lewy jajnik (?) i promieniuje na lewy bok w ogóle..
To wszystko czuję od ponad tygodnia, zanim zrobiłam test ale mocno się nasila.
Najgorsze są te cycki, bolą nawet gdy nic nie robię oraz fakt, że nie mam na nic siły. Cały czas śpię.
Myślę, że to może być kwestia przesilenia wiosennego. Nie należę do osób narzekajacych bez powodu na samopoczucie ale teraz naprawdę czuję się podle.
Żale wylane.

Ja miałam podobne objawy ciąży , które zaczęły się tak 2-3 dni po przytulanku, czyli bardzo szybko. Oprócz potwornego bólu piersi jeszcze przed zrobieniem testu zaczął się dość obfity śluz tam na dole. Moje dwa testy tak wyglądały jak u Ciebie 1 i 2 dni po dniu spodziewanej @. Na becie nie byłam. Jak kolejne dni nie było @ to po prostu umówiłam się do gin. Teraz już połowa ciąży za mną. Gratuluję. Widzisz cuda się zdarzają ☺.
Umawiałaś się już do gin?
 
reklama
Tak, już przebieram nóżkami ze zniecierpliwienia by pójść na wizytę w czwartek. Ja też od samego początku tak się czuję. Jestem potwornie zmęczona, mdłości, ból piersi, głowy :) trochę mnie to męczy ale też i jestem dla siebie łagodna. Dziś byłam u mojej ukochanej dr rodzinnej. Poleciła mi jogę medytacyjną. To mądra kobietai chętnie będę korzystać z tej formy pomocy swojemu organizmowi jednak w czwartek okaże się, czy w ogóle będę mogła. Od kilku lat słyszę, że jeśli tylko znajdę w ciążę to szwy i jak najmniej ruchu. Staram się być dobrej myśli :)
Dziś zrobiłam test ciążowy, żeby zobaczyć czy druga kreska będzie mocna i ona nadal jest taka słaba. Jedna z Was wcześniej pisała, żeby się tym nie przejmować.
 
Do góry