reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada!

Wiktoria2000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2019
Postów
15
Witam
Potrzebuję porady może to głupie pytanie aczkolwiek nigdy nie obserwowałam swojego cyklu ani żadnych związanych z nim objawami.
A więc..zacznijmy od tego, że zbytnio nie obserwowałam swojej owulacji tego miesiąca ostatnią miesiączkę miałam 12 marca a cykle trwają przeważnie 28/29 dni. Przytulałam się z moim partnerem 17 dnia cyklu i mój narzeczony skończył we mnie. Wyczytałam, że owulacja przypada 14-16 dnia cyklu a objawem dni płodnych powinien być śluz przypominający kurze białko aczkolwiek nie zaobserwowałam takiego śluzu tego miesiąca ponieważ byłam przeziębiona i nie zwracałam na to zbyt dużej uwagi. Brałam antybiotyk. Wyczytałam również, że poprzez antybiotyk owulacja może się przesunąć. Wychodzi na to, że stosunek był 12 dni przed planowanym okresem. W południe 17 dc zauważyłam tak jakby mleczny śluz przypominający raczej czop, wargi sromowe wydawały się być otwarte, pochwa była miękka i nisko ułożona oraz na dodatek miałam ochotę na seks. Czop był bezwonny i gęsty przypominał galaretę i do końca dnia miałam uczucie wilgotności. 4/5 dni po stosunku zaczęłam odczuwać lekkie kłucie jajników i ogólne zmęczenie choć może to być również spowodowane napięciem przedmiesiączkowym. Dodam również, że zawsze przed miesiączką bolały mnie piersi a teraz kompletnie nic nie czuję, jedyne co zauważyłam to ciemniejszy kolor żył na piersiach. Aha i dodam również, że 5 dni po stosunku również było troszeczkę białego śluzu. Czy któraś z Was mogłaby mi poradzić albo chociaż powiedzieć czy spotkała się z czymś takim i okazało się, że jest ciąża? Do spodziewanej miesiączki zostało 6 dni. Testu nie robię ponieważ wiem, że jest za wcześnie aby cokolwiek mi wykazało.
Dziękuję z góry za każdą odpowiedź, miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
Rozwiązanie
W lutym tez podejrzewalas ciaze. Moze warto zeobic jakies badania. Chociaz jak mieszkasz w UK to chyba ciezko bedzie. Ale najprostszym wyjsciem będzie nie nakrecac sie i nie doszukiwac objawow symptomów bo pozniej rozczarowanie. Zycze Ci zeby ten cykl zaskoczyl. Zawszejak dzieje się cos innego niz zwykle to dobry znak.
W lutym tez podejrzewalas ciaze. Moze warto zeobic jakies badania. Chociaz jak mieszkasz w UK to chyba ciezko bedzie. Ale najprostszym wyjsciem będzie nie nakrecac sie i nie doszukiwac objawow symptomów bo pozniej rozczarowanie. Zycze Ci zeby ten cykl zaskoczyl. Zawszejak dzieje się cos innego niz zwykle to dobry znak.
 
Rozwiązanie
Do góry