reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

reklama
Mi dwa trzy dni przed okresem wyszedł test pozytywny.. Robiony wieczorem :) po 7 dniach spóźnienia też powinien wyjść No ale fakt że największe stężenie hcg jest rano więc jak uważasz 🤷🏻‍♀️
 
1590853435624580799468408970485.jpg
 
Po dniu spodziewanej miesiączki możesz zrobić test o każdej porze dnia jeżeli się spóźnia 7 dni 😉
Niewiem czemu dalas mi nie zgadzam sie jak napisalam prawde ze mozna z rana zrobic bo jest wieksze stezeniw
Po dniu spodziewanej miesiączki możesz zrobić test o każdej porze dnia jeżeli się spóźnia 7 dni 😉
Niewiem czemu dalas nie zgadzam sie jak napisalam prawde kolezanka tez nizej napisala to samo :\
 
reklama
Niewiem czemu dalas mi nie zgadzam sie jak napisalam prawde ze mozna z rana zrobic bo jest wieksze stezeniw

Niewiem czemu dalas nie zgadzam sie jak napisalam prawde kolezanka tez nizej napisala to samo :\
Dlatego że nie wzięłaś pod uwagę faktu że autorka jest 7 dni po terminie miesiączki a jeżeli jest się po terminie to test wykonany nawet i wieczorem da wynik pozytywny o ile to faktycznie ciąża.
 
reklama
Do góry